Благодійний фонд Скарбниця Надії

Середина липня.
– Нам дуже треба кондиціонер – дзвонить старша медсестра з реанімації, – у нас тут шість дітей у великій палаті і жара страшна.
Кажемо, що маємо зібрані кошти і купимо. Замовляємо кондиціонер, дуже просимо поставити чим скоріше, але всюди черга місяць і більше.
– Дуже треба холодильник для продуктів в онкоцентр – каже завідуюча центром, – у старому поломались двері, він вже не підлягає ремонту.
Пишемо пост на фейсбуці з проханням.
– Ми бачили ви там пост про холодильник писали – дзвонить мама хлопчика з онкоцентру, – якби ви купили ще маленький холодильник для зберігання тих ліків, що батьки самі купують. Дуже треба.
Тут уже не знаю що сказати. На пост про холодильник відреагувало кілька людей, хоч вже два дні пройшло. Кажемо мамі, що не можемо нічого пообіцяти, але будемо думати.
І тут Боженька ніби каже “так чому ж ви в голос не казали! Зараз швиденько направлю до вас людей!”
Першим вийшов на зв’язок Юрій Рибник , він запропонував купити не звичайний холодильник, а вітрину без морозилки, бо морозилка в лікарні взагалі не треба. Юрій знайшов постачальника і пожертвував половину суми! Дякуємо!!!!
Другою написала Инна Судак , вона уточнила деталі і почала збирати кошти серед підприємців Нетішина. За добу Інна назбирала суму, якої вистачило щоб повністю розрахуватися за перший холодильник і купити маленький для ліків! Дякуємо!!!!
Потім подзвонив Роман Молчанов , запропонував допомогу. Для онкоцентру питання було вирішено, але у лікарні багато інших відділень. Роман купив холодильник для хірургічного центру, де зараз лежить багато дітей, всі палати заповнені. Дякуємо!!!
А потім подзвонив менеджер магазину Гаряча планета і сказав, що вони вставляють нас в графік і найближчими днями встановлять кондиціонер в реанімації. Вони навіть самі знайшли автовишку, нам не довелось ні про що турбуватися! Дякуємо!!!!
Кілька днів наприкінці липня були наповнені дзвінками між Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” , лікарнею, благодійниками, майстрами, постачальниками, водіями. Але у нас все вийшло! Перебування дітей у Рівненська обласна дитяча лікарня стало трошки комфортнішим. Доречі, на фото з реанімації ви можете побачити мам дітей, які там перебувають. Це фото не постановочне, його робили без попередньої домовленості о 10 ранку буднього дня. Це просто відкрита реанімація.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*