![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2021/11/260017308_4594213713978764_7828089075794797434_n-1200x661.jpg)
![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2021/11/259488389_4594190657314403_3641269735875184492_n.jpg)
В п’ятницю ми отримали посилку від неймовірної дівчинки Марічка Колеснік , вона організувала збір подаруночків в своїй школі. Ця дитина пройшла через онковідділення, а зараз пише книжки, малює картини і теплом свого сердечка намагається зігріти тих, хто зараз проходить хіміотерапію. Дякуємо, Марічко! Будь здорова!
Ці посмішки – для тебе і твоїх однокласників з 4-А класу Смизької школи!
Мама однієї дівчинки, яка кілька років тому здолала рак, написала в коментарях “Як же часом була необхідна ця “Коробка хоробрості”!!! Як заспокоювала! Скільки позитивних емоцій визивала вона у дитини,особливо,коли дозволяли вибирати самій! Щиро дякуємо усім,хто долучався до наповнення коробки! ![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
“. Ці слова безцінні, вонипідтверджують наскілька важливий проект.
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
Про проект “Коробка хоробрості” тут