Благодійний фонд Скарбниця Надії

З початком великої війни до нас почали масово звертатись батьки дітей з епілепсією за протисудомними ліками. Чесно напишу – деякі батьки і так всіма правдами і неправдами привозили ліки з Європи, а зараз ці ланцюжки постачання обірвались. Ми давали списки ліків всім, хто запитував що привезти, сподіваючись що приїде хоч трошки, хоч кілька маленьких упаковочок.
І ось на початку квітня благодійний фонд “Скарбниця Надії” отримав безцінний вантаж від Ukrainischer Verein Mainz_Українське товариство у Майнці . Дві великі коробки протисудомних ліків!
Ми не можемо переказати вам всі слова подяки від мам, всі їх добрі побажання миру та добра, всі сльози, коли ми казали, що даємо дитині запас ліків на 2-3 місяці. Бо вони реально рахують кожну таблетку! 35 дітей вже отримали ліки, ще 10 отримають найближчими днями. Хтось з батьків вже подзвонив і сказав, що на німецьких ліках діти мають менше судом ніж на тих, що придбані в українських аптеках і ще раз звучали слова подяки для вас!
Дякуємо всім, хто готував цей вантаж, кожній людині, яка пожертвувала кошти, домовлялася з аптеками, купувала та передавала ліки. Дякуємо Lyudmyla Kolos та Ірина Борболь за збір ліків та логістику!
Ваша допомога безцінна!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*