Благодійний фонд Скарбниця Надії

Тиждень тому ми писали, що в РОДЛ немає Куросурфу. Станом на сьогодні МОЗ поставив 16 флаконів ліків, один флакон ми купили, два лікарня взяла в борг ще до мозівської поставки. Цього вистачить місяців на 2-3.

Онкоцентр – немає хімії Етопозид, Карбоплатин, Цитозар, Метотрексат в таблетках, Пури-нетол, Ланвіс. Немає колонієстимулюючих факторів, тобто ліків які піднімають рівень лейкоцитів після хіміотерапії, а вони треба КОЖНІЙ дитині.

Перелічені вище ліки можна купити в Україні, Пури-нетол купують і привозять добрі люди з Польщі.

Але найгірше – немає Космегену (діюча речовина Дактиноміцин). Космеген – це наша головна біль протягом багатьох років, окрім 2018-2020 коли він був у лікарні по держзакупівлям. Ці ліки неможливо купити ні в українських, ні в європейських аптеках, бо це госпітальний препарат, який поставляють одразу у лікарні. До 2018 року нам ці ліки діставав за якоюсь напівлегальною схемою знайомий фармацефт, громадянин однієї з європейських країн, але цей чоловік вже помер. Цю хімію треба капати при пухлинах нирки та при саркомах у дітей. Тобто якщо сьогодні у якоїсь дитини виявляють пухлину нирки – завтра їй треба починати капати Космеген. Де купити? Лише в інтернеті у якихось перекупників. Ціна – близько 8 тисяч гривень за флакон. Повна передоплата на картку незнайомим людям, гарантій поставок та якості – ніякої.
У мене на сьогодні все. Стомилась.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*