Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ми щиро дякуємо всім, хто вже підтримав наш проект «Коробка хоробрості»! Поступово запаси іграшок, книжечок та інших дрібничок, які потішать малечу під час та після неприємних процедур, поповнюються. Було передано пакуночки іграшками та перераховано 250 гривень, на які ми також придбали необхідні речі.

Запрошуємо долучитись до цього особливого проекту, який щодень допомагає онкохворим діткам долати неприємності під час тривалого лікування. Невеличка дрібничка, яку дитина може обрати собі як винагороду за хоробрість, здатна відволікти, заспокоїти та втішити. А позитивний та гарний настрій під час важкого лікування – це запорука успіху! То ж у ваших силах допомогти діткам долати страшну хворобу!

Нашим сміливим хлопчикам та дівчаткам пронесуть радість:

Машинки, літачки, мотоцикли

Звірята

М’ячики різних розмірів та кольорів

Заводні іграшки

Різноманітні брелоки

Маленькі лялечки та пупси

Дитяча біжутерія: намиста, колечки та браслети

Різноманітні магніти

Брязкальця для найменших

Також це можуть бути: пазли в невеликих коробочках, яскраві блокноти, гарні ручки, маленькі набори олівців, книжечки для малюків.

Ну і ви можете обрати для себе зручний спосіб допомоги:

  • Ви можете привезти іграшки самостійно: м. Рівне, вул. Д. Галицького 19, офіс 519, телефон, по якому можна домовитись про передачу іграшок: (096)852 44 84 Юрій.
  • Також ви можете вислати посилочки для наших підопічних через Нову пошту. Адреса доставки – м. Рівне, склад № 6, Юрій Яцюк (096)852 44 84.
  • Можна перерахувати кошти на карточку Приват Банк і вказати призначення: для коробки хоробрості. № картки 4149 4978 2722 6467, отримувач Кутик Юлія Миколаївна

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*