Благодійний фонд Скарбниця Надії


Якщо ми не працюємо в пологовому будинку чи лікарні, ми не знаємо як багато діток або народжуюуться з вадами головного та спинного мозку, або мають набуті проблеми, що потребують допомоги лікаря нейрохірурга. Часто бувають такі проблеми в глибоко недоношених діток, у них великий ризик розвитку гідроцефалії. Також є дітки, які народжуються з вадами кісток черепа, спинно-мозковими грижами. Всі діти з травмами голови та спини потребують консультації нейрохірурга, а деякі з них і подальшої операції. Діти, що мають пухлини головного мозку постійно перебувають під наглядом нейрохірурга.

Зараз значна частина дітей, які потребують нерохірургічного втручання їдуть на операції в Київ, Львів, Луцьк, деякі їдуть навіть за кордон. Все лише через те, що Рівненська обласна дитяча лікарня не має необхідного дороговартісного обладнання для проведення таких операцій.

Електрокоагулятор німецького виробництва BOWA – це високочастотний електрохірургічний апарат ARC 250 для моно і біполярного перетину та коагуляціїї, що використовується в нейрохірургії та дозволяє провести операцію максимально якісно, безпечно та швидко без впливу на здорові тканини дитячого організму.

Електрокоагулятор використовується для розрізів м’яких тканин шкіри (апоневрозу, мязів, окістя) із мінімальною або вкрай малою крововтратою. По суті простими словами цей апарат запаює судини на мозку та інших тканинах пацієнта і зупиняє кровотечу. Це дуже важливо для новонароджених діток із малою масою тіла, де важлива кожна краплина крові. Для діток із онкогематологічними захворюваннями (пухлинами головного та спинного мозку та інші) такий коагулятор дозволяє обійтись без додаткових переливань крові та її компонентів після операції. Також бувають ситуації коли немає можливості перелити препарати крові, а дитина потребує негайної операції та перебуває у важкому стані. Є випадки, коли терміново потрібно зупинити загрозливу для життя кровотечу із оболонок та паренхіми головного мозку під час операцій будь-якого виду та складності – чи це травма отримана в побуті або ДТП, чи це вроджена вада головного чи спинного мозку чи видалення пухлини. Ми всі розуміємо, що якою б не була майстерність нейрохірурга, він не зможе оперувати дитину без необхідного обладнання і просимо допомогти придбати таке обладнання.

Вартість обладнання становить 243 тисячі гривень. В комплект крім самого апарату входять біполярний пінцет, біполярний кабель, електрод-ніж, ВЧ-інструмент, електроди, кабелі та ножний вимикач.

Наразі ми маємо першу пожертву на апарат 5000 гривень від наших давніх друзів кондитерської “Солодка хвилинка”. Дякуємо!

Рівняни можуть долучитись до збору коштів під час загальноміського благодійного свята «Місто щасливих дітей», яке відбудеться в Рівному на Майдані Незалежності 1 червня об 11:00. В рамках свята на вас очікує безліч розваг та корисних активностей, виставка поліцейських автомобілів, рятувальної спецтехніки, броньованих спецмашин, дитяча швидка допомога. На святі будуть встановлені скриньки благодійного фонду “Скарбниця Надії”.

Також перерахувати кошти на придбання апарату можна безпосередньо на картку фонду:

ПРИВАТБАНК № 5169 3305 1506 8762 Мар`яна Рева (Картка прив’язана до рахунку благодійного фонду «Скарбниця надії”) з призначенням платежу – добровільна пожертва на обладнання.

Якщо ви бажаєте перерахувати кошти з рахунку юридичної особи, передзвоніть або напишіть до координатора Ірини Герасимчук Ira Borovska 063 800 07 26, вона підготує для Вас офіційний лист-прохання та копії установчих документів фонду.

Просимо максимального поширення інформації.
Рівне-ТАКМЕД
БейбіДок

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*