Благодійний фонд Скарбниця Надії

Залишилось три вівторки до Щедрого вівторка!
Ворог хоче нас змалати фізично та психологічно. Та ми міцні і у нас є традиції, які з нами і під час війни, і будуть після перемоги.
Вже четвертий рік благодійний фонд “Скарбниця Надії” приймає участь у Всесвітньому дні добрих справ Щедрий вівторок. Цього року ми збираємо кошти на так звані “крокодили”. Це спеціальні щипці, якими лікарі виймать з легенів чи стравоходу дітей інородні тіла. Вартість комплекту щипців 112 тисяч гривень. Щипці будуть передані в Рівненська обласна дитяча лікарня / Rivne regional children’s hospital, це єдиний заклад області, який надає невідкладну допомогу дітям в таких ситуаціях. На відео є стенд з різними штуками, які вже довелось вилучити лікарям. І це ще далеко не все!

Ви можете перераховувати кошти на рахунок фонду з призначенням “на обладнання”, зібрати кошти та принести нам на офіс 29 листопада у День відчинених дверей або розказати про нашу акцію у себе на сторінці.
Ще однією традицією нашого фонду є акція “Копійки рятують життя”. Тому саме до Щедрого вівторка ми знову розпочинаємо цю акцію. Ви можете приносити нам ваші копійки всіх номіналів, ми їх розсортуємо і здамо в банк.
Добро повинно звучати голосно! Долучайтесь до Всесвітнього дня добрих справ та розповідайте про свої добрі справи!
� КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 4246 0010 0292 7428 призначення платежу – добровільна пожертва на обладнання
або
�КБ “Приватбанк”
IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
Призначення платежу – добровільна пожертва на обладнання

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*