Благодійний фонд Скарбниця Надії

Я дуже боюся коли в дітей в онковідділенні падають після хімії тромбоцити. Це означає, що в будь-яку мить може початися кровотеча і без донорського тромбоконцентрату дитина може померти за декілька годин. Щоб отримати тромбоконцентрат, лікарям треба мати здорового донора тієї ж групи крові і резусу, що і в дитини і мати спецільний сет для тромбоконцентрату. Ціна одного такого сету – 5600 грн. Сети, які надійшли по закупкам МОЗ 2015 року вже практично закінчились, а що відбувається з закупками 2016 року нам поки незрозуміло.

Друзі, я пам`ятаю як наш маленький благодійний фонд шукав гроші на сети для наших дітей, коли вони коштували ще 2400 грн. Це був жах, який я згадую як страший сон. Ми купували сети по одному кожній дитині, бо на більше не могли знайти грошей. Ми протягом декількох місяців постійно були в боргу в постачальника. Коли комусь з дітей треба було 2 чи 3 сети, ми записували хто з батьків кому позичив сет і чи потім повернули борг.

Знаючи, що дітям в онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні може загрожувати така ж ситуація ми звернулись за допомогою до Благодійного фонду “Таблеточки”. На початку травня наші друзі передали 30 сетів для тромбоконцентрату та 30 упаковок антикоагулянту на загальну суму 171 тисяча гривень! Ми розраховуємо, що цього запасу вистачить на літо. Щиро дякуємо від імені дітей та іхніх батьків, які не будуть знати що таке зустрічати маршрутку з сетом та везти його на таксі на станцію переливання крові в той час, коли твоя дитина стікає кров`ю в реанімації.

Також розміщаємо слова подяки від адміністрації Рівненської обласної станції переливання крові:

Від щирого серця дякуємо всім співробітникам Благодійного Фонду «Таблеточки» та заступнику голови Фонду «Скарбниця Надії» Мар’яні Реві за закупівлю комплектів Trima Accel на суму 171тис.грн. для допомоги онкохворим дітям.
Ви дуже щирі, небайдужі та ДОБРІ ЛЮДИ! Дякуємо Вам за допомогу!
Висловлюємо Вам свою вдячність. Дякуючи Вашим зусиллям та відкритим серцям, ми зможемо допомогти ще багатьом діткам.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*