Благодійний фонд Скарбниця Надії

Благодійний фонд «Скарбниця Надії» продовжує реалізовувати проєкт «Забезпечення дітей/молодих осіб з епілептичним синдромом життєво необхідними ліками»», який реалізується у рамках проекту «EU4CSOs – Надзвичайні Заходи», що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
В рамках цього проєкту ми закупили ліки для дітей та молодих осіб з епілептичним синдромом та, за заявками батьків, передаємо, розсилаємо ці ліки для нужденних по всій території України.
І, знаєте, сльози на очах, коли читаємо повідомлення від батьків, які отримали ліки для своїх дітлахів. Особливо щиміть серце, коли мами, які самі ледве зводять кінці з кінцями, бо все, що заробляють, віддають на лікування своїх дітей, намагаються хоч щось надати взамін ліків – хоч помідори чи перець солодкий, які самі виростили.
Звісно ми нічого не беремо, однак ця навіть спроба віддачі – гріє, бо, як сказав Святий Іоанн Златоуст: «Господь і наміри цілує».
І ще, ми хочемо, щоб ці теплі слова, які пишуть нам батьки, прочитали всі ті, з ким батьки не контактують під час надання допомоги і навіть не знають про їхнє існування: бухгалтер, яка оформлює документи, волонтери, які тягають важки пакунки і відправляють поштою, лікарі, які консультують батьків щодо аналогів ліків і можливості заміни тощо. Дякуємо, друзі, що ви з нами! Завдяки вашій допомозі багато діток засинає кожен день без болі і судом. Просто знайте про це.
Продовжуємо рухатися далі, робимо добрі справи разом!
Благодійний фонд «Скарбниця Надії» реалізує проєкт «Забезпечення дітей/молодих осіб з епілептичним синдромом життєво необхідними ліками» в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions, який фінансується Європейським Союзом та реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»
Зміст цього допису є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions БФ «Скарбниця Надії» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*