Благодійний фонд Скарбниця Надії

Сьогодні ми розповімо вам історію, яку можна побачити тільки в мелодрамах (коли дивишся і кажеш собі: “Такого в житті не буває, все надто добре та й сюжет якийсь закручений”))
Мама одного хлопця працює дитячим кардіологом. І от якось перед Днем народження мами хлопець вирішив їй зробити незвичний подарунок – оголосити збір коштів на дороговартісне обладнання для відділення, яким багато років керує мама. Ідея прекрасна, але як дізнатись що треба у відділенні за спиною завідуючої? Саме тут в нагоді стали контакти благодійного фонду. В 21 годині вечора напередодні Дня народження мами ми ще узгоджували з лікарями та начмедом що ж більше треба. Лікарі порадились і вирішили, що найбільше треба спеціальний холтер, який цілодобово вимірює та записує показники артеріального тиску дитини.
Зранку пост з привітанням сина з`явився на фейсбуці з закликом зібрати кошти на холтер на рахунок благодійного фонду “Скарбниця Надії”.
Розпочався збір коштів, за кілька днів було зібрано 5000 гривень, і тут з’явилася принцеса з казки іііііі… додала необхідну суму, а це аж 27 тисяч гривень!!!
Звичайно, нам було дуже цікаво знати , хто ж ця принцеса.
З’ясувалося, що ця дівчина колись хворіла, за її здоров’ям спостерігала мама хлопця, потім дівчина вилікувалася і тепер вона та її родина допомагають хворим дітям.
От така казкова історія.
А діючі особи цієї історії такі: хлопець – це @Андрій Лозовий, його мама-лікар – це @Oksana Lozova – завідуюча відділення педіатрії РОДЛ, а дівчина-принцеса – це @Олександра Мельник, студентка юридичного факультету Київського національного університету їм. Т. Г. Шевченка.
Подивиться на фото – які гарні лікарка та її колишня пацієнтка!
“Скарбниця Надії” щиро дякує всім учасникам цієї чарівної історії та просить всіх вірити в дива і продовжувати робити добро.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*