Благодійний фонд Скарбниця Надії

Вже вдруге в рамках співпраці по пропаганді донорства крові “Здай кров-врятуй життя” між Народний Клуб “Верес” РівнеDybok.ua – інтернет-магазин меблів та люстр, проекту ДонорUA та благодійного фонду “Скарбниця Надії” діти, які перемогли рак,  22 квітня відвідали футбольний матч Верес Рівне – Динамо Київ.

Діти вийшли разом з футболістами на поле, щоб показати всім, що завдяки багатьом небайдужим людим та особливо донорам безцінної крові рак виліковний! Фотографії лише частково передають ту купу емоцій, з якими діти заходили в роздягальню  для юніорів Арени Львів, як готувалися до виходу на поле, як показували всім де права ручка і тренувалися класти її на серце під час звучання гімну України, як чекали вони гравців обох команд і як найменшенькі трошки боялися виходити на таке велике поле!

Дякуємо за фінансову підтримку поїздки Народний Клуб “Верес” РівнеEvgen YaroshВадим Сторожук – Громадська приймальня та Andriy Boboretskyy
Цього разу ми виїхали рано-вранці з Рівного щоб разом з Svitlana Nikolina та Турфірма “Хоч куди” Рівне потрапити на цікаву екскурсію по вуличкам старовинного міста Лева. Звіт по екскурсії буде трошки пізніше, маємо дуже багато фотографій.

Якщо Ви бажаєте бути донором крові, то реєструйтеся на сайті donor.ua, телефонуйте або пишіть на Вайбер нашому координатору Оля Шатілова 096 55 27 158 або залишайте свої координати на сайті благодійного фонду “Скарбниця Надії”

http://skarbnitsya.org/kontakty/staty-donorom/

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*