Коли люди хочуть допомагати онкохворим дітям, то вони в першу чергу намагаються купувати ліки для конкретної дитини. Але є речі, які дуже-дуже важливі, треба кожній дитині і на перший погляд здається що вони не вкрай необхідні.

Одні з таких дуже важливих дрібничок – рукавички для медсестер. Рукавички це захист від гепатиту та інших хвороб, якими можна заразитись через кров. Рукавички просто мають бути в онкогематології. Мами не повинні бігати за ними в аптеку. Це аксіома.
Ці маленькі хлопчики і дівчатка, які борються з важкою хворобою, не повинні в ході лікування отримувати не менш важкий гепатит В або С.

Ми безмежно дякуємо тим людям, які допомагають нашим підопічним дітям!
Вчора директор Здовбицької ЗОШ Здолбунівського району передав благодійному фонду “Скарбниця Надії” 4000 гривень, які учні школи збирали для онкохворих дітей. Ми одразу замовили рукавички. 1850 пар. Цієї кількості вистачить аж на цілий місяць безпечних маніпуляцій для дітлахів!

Дякуємо Аня Слипченко за знижку та швидку доставку в лікарню!

А я особисто дякую односельчанам за допомогу! Здовбиця найкраща! Тут живуть дуже добрі люди.

Якщо ви маєте бажання допомогти діткам в онкогематології – ви теж можете придбати рукавички та передати в лікарню. Ідеально щоб це були нітрилові оглядові неприпудрені нестерильні розмір М (7-8). Орієнтовна потреба на місяць – 2000 пар.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*