Благодійний фонд Скарбниця Надії

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь 16 грудня 2018 року в забігу Благодійний забіг “Rivne St.Mykolas Run 2018”, який організовував Rivne Running Club. Всі зібрані від реєстрації учасників кошти були перераховані на рахунок Благодійний фонд “Скарбниця Надії” на придбання шприцевих насосів для Рівненської обласної дитячої лікарні.

Протягом січня 2019 року фондом було залучено додатково 18 тисяч гривень від анонімного благодійника. На минулому тижні фонд придбав два шприцеві насоси Хіко загальною вартістю 44864 гривні. Так як перед Новим роком у відділення реанімації іншими благодійниками було передано достатню кількість шприцевих насосів, то спільно з головним лікарем лікарні Віталієм Бойко було прийнято рішення передати насоси у ті відділення, де є критична потреба в такому обладнанні. Це реанімація новонароджених, де виходжують дуже важких немовлят, та неврологія, куди переводять з реанімації важких діток з енцефалітами та іншими ураження нервової системи.
Головний лікар одразу викликав старших медсестер з цих відділень і повідовив їм про такий подарунок для пацієнтів від учасників забігу. Яке ж було наше здивування, коли старші медсестри сказали, що завідуючі обох відділень – Кулик Михайло Омелянович та Грицило Світлана Віталіївна – брали участь в цьому забігу!

Дякуємо всім спортсменам та благодійникам! Ваша допомога справді важлива. Ви допомогли маленьким пацієнтам обласно дитячої лікарні отримувати важке лікування з точним розрахунком дозування і швидкості введення ліків.

Дякуємо організаторам за неймовірну атмосферу на забігу. Ще раз побачити ці емоції можна на відео з Благодійний забіг “Rivne St.Mykolas Run 2018” від CreatorsCommunity та Павло Осіпов (Pavlo Osipov).

Давайте пригадаємо, як нам було прикольною.  https://goo.gl/C5h2un

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*