Благодійний фонд Скарбниця Надії

46 тисяч гривень для маленького Іллі Василюка з Квасилова. Без спеціальної системи лікарі не зможуть зробити операцію хлопчикові.
Це надто велика сума для родини, яка витрачає кошти на реабілітацію синочка.

Мама Олена дуже тепло написала про свого синочка
“Іллюша – хлопчик з особливостями, у нього синдром Дауна. Як і всі дітки любить гратися і пустувати. Бігати та веселитись. Дуже любить слухати музику і танцювати. А ще Іллюша дуже любить воду. Вода- його стихія. До того, як в дитини стався інсульт відвідував басейн. Наразі має обмеження в фізичній активності. Тому їздимо з ним до Лебединки до води. Синочок дуже любить там годувати качок та голубів.

Наприкінці 2021р. в Іллюши стався транзиторний церебральний ішемічний напад. Гостре порушення мозкового кровотоку по ішемічному типу. Лівобічний геміпарез. Була паралізована ліва сторона тіла. Після часткового відновлення і подальшого діагностичного дослідження МРТ і КТ головного мозку та шийного відділу хребта. Були проконсультовані хірургами із Львова та Києва “Охмадит”. Поставлено діагноз: Атлантоаксіальний ротаційний підвивих 3 ст., на фоні епіфізеолізу верхівки зуба С2, з ознаками компресії структур хребтового каналу.

Іллюша потребує оперативного втручання стабілізації шийного відділу хребта. Щоб провести таку операцію, треба придбати спеціальну систему.
В зв’язку з скрутним матеріальним становищем звертаюся за допомогою для оперативного лікування до Благодійного Фонду Скарбниця Надії. “

Ми просимо про допомогу. Будь ласка, вказують прізвище дитини, щоб ми знали що ваша пожертва саме для Іллі.

� КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 4246 0010 0292 7428
Добровільна пожертва для Василюка Іллі

Або

�КБ “Приватбанк”
IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
Добровільна пожертва для Василюка Іллі

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*