Благодійний фонд Скарбниця Надії

Під такою назвою 2 квітня в Рівному в пройшла акція з популяризації донорства крові. Акцію проводили спільно Народний Клуб «Верес» Рівне, Dybok.ua – інтернет-магазин меблів та люстр, проект DONOR.UA, Благодійний фонд «Скарбниця Надії» та Рівненська обласна клінічні лікарня.

В акції взяло участь більше 100 рівнян, які бажали більше дізнатися про донорство крові. Під час акції рівняни дізналися свою групу крові та резус,  мали можливість задати всі питання щодо донорства, які їх цікавлять, та отримати кваліфіковану відповідь від медичних працівників обласної лікарні. Також працівники лікарні підготували цікаву інформацію щодо того, яка група крові може бути в дитини, якщо відомо групи крові її батьків. Багатьом людям було цікаво дізнатися, що наприклад якщо у обох батьків друга група крові, то в дитини може бути перша  або друга група, а якщо в одного з батьків друга, а в іншого третя, то дитина може мати групу крові від першої по четверту.

В акції взяли участь як люди, які жодного разу не здавали кров, так і ті, які вже є постійними донорами. Крім того було кілька людей, що колись здавали кров, а зараз хотіли б відновити таку практику. Також приходили молоді люди, які ще не мають 18 років, вони дізналися про свою групу крові, отримали багато інформації про донорство та обіцяли в майбутньому здавати кров для тих людей, які цього потребують.

Волонтери благодійного фонду «Скарбниця Надії» одразу заносили учасників акції в базу потенційних донорів і вже на наступний день кілька людей вперше здали кров і сподіваємось що не в останнє. Також одразу на натупний день після акції здав кров чоловік, який виграв в лотереї супер-приз.

Перші сто учасників, які зареєструвалися в базі даних донорів – отримали led-лампи від ТМ “Дубок”. На завершення акції було розіграно призи – квитки на футбольний матч «Верес»-«Шахтар», футболки, м`яч з автографами футболістів НК «Верес» та супер-приз диван.

Благодійний фонд «Скарбниця Надії» безмежно дякує всім організаторам акції. Перш за все це Народний клуб «Верес», за ініціативи якого проводиться багато соціальних проектів. Також дякуємо інтернет-магазину меблів та люстр Dybok.ua за надане приміщення на третьому поверсі ЦУМу, фінансову підтримку та цінні призи. Дякуємо за сприяння в проведенні акції головному лікарю Рівненської обласної клінічної лікарні Івану Зимі, а також працівникам відділенням трансфузіології РОКЛ – завідуючій відділенням Наталії Мізинець, фельдшеру-лаборанту Олені Шевцовій та медичній сестрі Мар`яні Фірак за бездоганну організацію перевірки потенційних донорів та змістовні консультації щодо донорства крові.

Дякуємо всім рівнянам, які взяли участь в акції, чекайте дзвінків від нашого координатора. А тих, хто не зміг взяти участь в акції, але бажає бути донором,  просимо або зареєструватися на сайті donor.ua або залишити свої контакти у координатора донорського напрямку нашого фонду Ольги Шатілової за телефоном або вайбером 096 55 27 58.

One Comment, RSS

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*