Благодійний фонд Скарбниця Надії

Лікування поранених військовослужбовців – це напрямок, який Скарбниця Надії намагається підтримувати всіма силами. І коли до нас передзвонив тато дитини, якій ви допомагали збирати кошти на дуже складну операцію та запитав на що зараз треба найбільше кошти – відповідь була коротка “на інструменти в операційну”. Завдяки сприянню Дмитро Захарчук мерія німецького міста Бад Тольз провела благодійний концерт. На концерті було зібрано 1040 євро для придбання інструментів для Обласного центру бойової травми.

Коли ми вже вели перемовини з постачальниками про набір з 16 інструментів нам запропонувати кращий варіант. 33 інструмети в наборі якщо ми доплачуємо ще 30%. Звичайно, відмовитись ми не могли. Фонд використав резервні кошти, які ви перераховуєте на наш рахунок без призначення і замовив більший набір. Поставка була безпосередньо з заводу.
Не обійшлось і без ложки дьотю. Майже два місяці товар лежав на митниці. Ми чекали кожного дня поставку і десяток разів вибачались перед благодійниками, що це не фонд так повільно працює, а є обставини, які ми не можемо здолати.
Дякуємо всім благодійникам та волонтерам за допомогу!
Окремо дякуємо нашим воїнам, які тримають над нами небо і погодились презентувати лікарню на відео. Також велика подяка лікарю Сергію Пєчнікову, який щодня оперує поранених хлопців. Лікаря було дуже важко зловити між операціями, але нам це вдалося! Подяка всім, хто долучився до збору коштів та сприяв тому, що інструменти вже в операційній.
Підтримати проекти фонду можна тут

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*