Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ідея цього концерту з`явилась в нас давно. Ми дуже хотіли показати всім наших переможців, і самі хотіли побачити їх на сцені – дорослих, мужніх та талановитих. Одного разу ми відмовились від проведення концерту, якось не складалося, а потім почався Майдан і війна… А зараз саме по собі прийшло бачення. Що це має бути саме зустріч. Зустріч друзів. Тепла і щира. Зі сльозами та посмішками.

Ми хотіли, щоб і на сцені, і в залі були наші друзі. І з самого початку до самого концерту все складалося, як дивовижний пазл. Наша давня подруга Марина Кузмічова погодилась бути режисером і на одному диханні написала основу сценарію. Практично одразу відгукнулась директор міського будинку культури Ольга Стельмах і надала нам зал на 17 лютого. Тут же ми знайшли дивовижку ведучу – Наталку Лозовську, нашого давнього друга, яка знайома з нашими клоунами невідомо скільки років. Далі до нас приєдналась Галина Давидюк, і розпочались перші заняття з дітьми. Не буду від вас приховувати, Галина була м`яко кажучи здивована, коли ми представили їй дітей. Мало хто з них вчиться в музичній школі, і їй довелося з нуля вчити з нашими переможцями пісні.

З того моменту, як почались перші репетиції ми зрозуміли, що шляху назад немає. Як тільки про наші плани дізнався Вадим Сторожук, він одразу попросив вислати кошторис і сказав щоб ми не хвилювалися за витрати, яких доречі завдяки багатьом помічникам було досить небагато. Було дуже страшно, адже ми вперше організовували такий захід. Час від часу з`являлись думки «Що ми робимо? Воно нам треба? А як нічого не вдасться?»

Слава Богу все вдалось. І сотні щасливих фото та селфі наших переможців тому підтвердження. Під час концерту ми дякували лікарям, донорам, військовим, волонтерам, благодійникам, лікарняним клоунам, мамам, які пройшли через онкогематологію. Ми побачили на сцені тих, хто подолав рак і згадали хвилиною пам`яті тих, кого забрала хвороба. Особливою подією концерту був виступ відомого артиста та волонтера Тараса Тополі. Теплі, щирі слова про боротьбу, про людяність, про Бога не залишили байдужим нікого. Величезна наша подяка Тарасові, який знайшов час приїхати зі столиці задля того, щоб відвідати дітей в онкогематології, поспілкуватися зі всіма перед концертом та вийти на сцену під час концерту і поділитись своїми думками щодо того, як важливо допомагати тим, хто опинився в скрутній ситуації. Ваша підтримка є надзвичайно важливою! Кульмінацією концерту була фінальна пісня «Я не здамся без бою», яку виконували всі діти-переможці, які прийшли на концерт. Ця пісня для багатьох стала символом їх важкої боротьби.

Дякуємо всім, хто допоміг організувати концерт:
– Міському будинку культури та Ользі Стельмах за чудовий зал, за прекрасну підтримку усього колективу нашої зустрічі
– режисеру концерту та солісту оркестру «Наспів» Марині Кузмічовій
– Галині Давидюк за допомогу у підготовці наших талановитих переможців до виходу на цю сцену.
– Студії звукозапису «Грай Recоrds»та Івану Ніколаєву
– Вадиму Сторожуку за інформаційну та фінансову підтримку
– Чарівній ведучій концерту Наталії Лозовській
– Оксані Заец за чуттєвий вірш, який прозвучав на початку концерту
– Солісткам ансамблю сучасного танцю «Етика» Надії Панчук та Мішель Мерчант та художньому керівнику ансамблю Руслані Мартинюк
– Христині Панасюк
– Ансамблю народного танцю «Джерельце» та художньому керівнику Наталії Кірії
– Військовому оркестру оперативного командування «Захід»
– Оркестру «Наспів» та його керівнику Сергію Мостовому
– Ансамблю гітаристів 1-ої музичної школи в складі Юрій Кузмічов, Анатолій Цимбалюк, Павло Подранецький, Віктор Ковтун та Михайло Кравчук
– Гурту «Tribut»
– Мирославу Деркачу та Мар`яні Трепак
– Корнію Демидюку
– Торговій марці Сандора
-Квітковому партнеру Квіткова крамниця «Декор центр»
-Компанії ART models
– Фотографам Сергію Бовкуну, Андрію Горбу, Світлані Кравчук, Наталії Яворській, Ігорю Свисту
– Парку сімейного відпочинку Sky Up
– Cтудії реклами «KIWI»
– Відеоператору Михайлу Дуліпі
– Візажисту Ірині Попович
– Перукарю Наталії Басовець
– Готелю «Україна»
– Благодійному фонду «Хесед Ошер»
– Юлії Дубень за оформлення фотозони та фотовиставки «Я-переможець»

Ось такі відгуки залишили наші друзі в соцмережах. Щиро дякуємо всім за добрі слова.

Олександр Корнійчук
Добро починається з тебе!
«Зустріч друзів» – нереальна кількість людей, які не байдужі до чужої біди.
Пишаюсь тим, що долучаюсь до заходів «Скарбниця надії».
Здійснюйте добро, поки ви існуєте. (с.) Д. Дідро.

4 влада
Благодійний фонд “Скарбниця Надії” і його помічники з волонтерами подарували неймовірні емоції. Тут і посмішки, і сльози, і надія, і велика сила людей, які об’єдналися, щоб допомогти діткам пройти нелегкі випробування.
Концерт приурочили до Міжнародного дня онкохворої дитини, який відзначали 15 лютого.

Оксана Юрченко
Неймовірне свято.
Неймовірні люди.

Юрій Поліщук
Побігав з тесаком за речницею обласної поліції, отримав по голові молотком від симпатичної пані в окулярах, над нами від душі посміявся натовп класних малюків та хороших людей. Потім мене взяла в полон чарівна принцеса, трішки познущалася і віддала назад дружині.
Шо сказати? Класна субота….
Якщо серйозно – всі, хто організовував сьогоднішню “Зустріч Друзів”, вкотре продемонстрували високий клас.
Професійна організація заходу, грамотна режисура, продуманий сценарій. Титанічний труд помножений на професіоналізм.
Все це пронизане щирістю, вірою та любов’ю. І це неможливо зімітувати – цим треба жити.
І ще: лікарняні клоуни – ви найкращі. Рівне має пишатися таким колективом!

Андрій Окладов
Дякую за запрошення та чудовий настрій! Ви великі молодці!

Іванна Боярківська
Про те, як маленькі Воїни стають великими Переможцями…
Дякую за дивовижно теплу, зворушливу #зустріч_друзів і за надзвичайну мотивацію та відчуття цінності моменту!

Дана Бокій
Все було чудово, атмосфера супер, і сміх, і сльози, і радість, і сум- це надзвичайно емоційна зустріч друзів!

Віталій Поровчук
Молитва і праця лікарів, рідних і друзів, волентерів та самих недужих дітей й дорослих – допомагають поборювати рак.
Тиждень тому з своїми пластунами та їх батьками був на концерті друзів та переможців недуг, організованому Благодійним фондом “Скарбниця надії “.
Найбільше зворушило, коли на сцену вийшло стільки дітей, які, милістю Божою, перемогли страшні хвороби. Молилися й згадували тих, які відійшли. Дякувати Богові тих, хто видужав, значно більше. Дитячий рак лікується, потрібні лише великі спільні зусилля.
Наприклад, якби у кожному храмі області, незалежно від патріархатів, постійно молилися за хворих дітей і збирали кошти у скриньки, це було б справжнє православне діло християн. А ще донорство, забезпечення новим обладнанням для тестування крові на вірусні гепатити (80 відсотків дітей інфікуються під час переливання крові у Рівному і тільки 5 відсотків у Мінську, не кажучи вже про Захід). А також просте спілкування, воно так підтримує. Дай Боже, здоров’я людям, які служать в онкогематологіі.
Радий також, що пластуни з Колоденки, Порозова і Тайкур разом з батьками долучаються до допомоги ровесникам у потребі. Маленькі острівці Любові роблять велику справу. Слава Тобі Боже наш, слава Тобі! Дякую Вам, добрі люди!

Юлія Дубень
Дуже приємно емоційний день❤ неймовірні зустрічі зі сльозами щастя та міцними обіймами❤

Марина Кузмічова
Коли на одній хвилі від зародження ідеї до її втілення, коли на одному подиху від початку дійства до його завершення, коли продумані всі дрібнички, коли біля тебе зібралась чудова команда професіоналів, тільки тоді виходять такі незабутні концерти, як «Зустріч друзів» благодійного фонду «Скарбниця Надії». Від зародження ідеї до вчорашнього дня пройшло близько 4 місяців. Коли Мар’яна озвучила задумане з пропозицією взятись за сценарій я не розмірковуючи погодилась. Адже з Мар’яною Рева та Юлією Кутик нас поєднує не тільки багаторічна співпраця Благодійний фонд “Скарбниця Надії” та РОЧБО”Серце дітям України”. Ми з дівчатами вже давненько на одній хвилі. Це класно мати таких однодумців, як вони і робити разом такий прекрасний проект. Концерт вдався на всі 100. Про це говорять емоції діток, наших переможців над страшною хворобою рак. Вони сміялись, підтанцьовували, махали рученятами артистам, що були на сцені.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*