Благодійний фонд Скарбниця Надії

26 вересня 2018 року головний лікар КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» РОР Василь Дмитрович Ковалюк затвердив Положення про дитяче паліативне відділення!

БФ «Скарбниця Надії» успішно завершив адвокаційний проект щодо розробки, прийняття та затвердження Положень про паліативне відділення та консультаційно-виїзної бригади», який розпочався 1 серпня 2018 року.

Нагадуємо, що в 2017 році наказом Управління охорони здоров’я на базі КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» РОР було створено паліативне відділення, однак станом на липень 2018 року воно не функціонує. Однією з причин, чому не починаються роботи щодо виконання наказу про створення дитячого паліативного відділення є відсутність Положення про паліативне відділення та консультаційно-виїзної бригади. Наявність Положення змусить почати розрахунок кошторисної документації на проведення капітального ремонту тієї частини будинку дитини, яку заплановано відвести під паліативне відділення, визначення конкретних потреб для початку функціонування паліативного відділення та консультативно-виїзної бригади.

Проект «Адвокаційна кампанія щодо розробки, прийняття та затвердження Положень про паліативне відділення та консультаційно-виїзної бригади» реалізується у рамках проекту «Розвиток Коаліції організацій громадянського суспільства Рівненської області», що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Радою реформ Рівного. Проект фінансується за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*