Благодійний фонд Скарбниця Надії

В четвер, 15 лютого, о 14.00 в інформаційно-освітньому просторі “InfoHub” за адресою вул. Словацького, 3 А відбудеться прес-конференція до Міжнародного дня онкохворої дитини та з нагоди проведення благодійного концерту “Зустріч друзів”.

Це день мужності та сили. В цей день в світі згадують дітей, які борються зі страшним раком та намагаються привернути увагу людей до проблем онкохворих дітей. #фонд_Скарбниця_Надії з 2009 року опікується онкохворими дітьми Рівненщини, і за цей час у нас з’явилось багато друзів, які допомагають рятувати дітей. Концерт організовано спільними зусиллями благодійного фонду та КЗ «Міський Будинок Культури». Серед запрошених на концерт будуть не тільки благодійники, донори крові, лікарі, волонтери, лікарняні клоуни, а й діти, які подолали рак та їх батьки. Кілька дітей, які проходили курси хіміотерапії, будуть виступати з сольними номерами.

Назва концерту «Зустріч друзів», як і ідея його створення – це зустріч багатьох і багатьох людей, які об’єднались заради допомоги онкохворим дітям. Ми постійно дякуємо нашим благодійникам, помічникам, партнерам. Проте здебільшого це відбувається віртуально, на сторінці фонду, на сайті. А такий концерт – це можливість подякувати особисто тим, хто не лишається осторонь чужої біди.

#зустріч_друзів

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*