Благодійний фонд Скарбниця Надії

Живеш собі в невеликому спокійному місті Рівному. Працюєш в благодійному фонді, який опікується онкохворими дітьми. Знаєш особисто біля сотні дітей, яких було неможливо врятувати від раку  без донорської крові. Намагаєшся якось розповідати про це людям. Час від часу потрапляєш на інформацію в інтернеті як зірки спорту та кіно здають кров і закликають всіх теж ставати донорами. Дивишся, як футболіст Криштіану Роналду каже на весь світ, що він не робить тату, щоб мати можливість регулярно здавати кров. І думаєш собі: «То десь там, далеко в Європі! А в нас…»

Наші переможці!!!

Наші переможці підкорили "Арену Львів", перед історичним футбольним матчем між командами "Верес" (Рівне) та "Динамо" (Київ)!!! За відеоматеріал дякуюємо телеканалу "Рівне 1".

Posted by Благодійний фонд "Скарбниця Надії" on Monday, 26 February 2018

А потім тобі дзвонять з Народного клубу «Верес»  і пропонують спільний проект разом з сайтом donor.ua  по пропаганді донорства! І ти розумієш що «десь там» – це вже тут. Що в цьому місті є люди, яким не все одно. Що разом можна розповісти тисячам людей з Рівного та інших міст про те, що здавати кров це не страшно, а дуже важливо.

Ідея показати людям наших переможців виникла практично одразу. Бо як розповідати про донорство, не показавши тих, хто живий завдяки переливанням крові та її компонентів? Попри те, що Верес готувався до неймовірно відповідального матчу з Динамо Київ, знайшовся час на друк футболок з слоганом «Здай кров – врятуй життя», на фотосесію переможців, на прес-конференцію. Та просто фотосесією справа не завершилась.

Переможці, які подолали рак і яким в свій час переливали кров, повинні вийти на поле разом з гравцями! Завдяки фінансовій підтримці НК «Верес», Євгена Яроша та Тараса Боборецького поїздка до Львова стала реальністю. Мами дітей не злякались прогнозу синоптиків і ми поїхали, не зважаючи на сніг та мороз. Ми вірили в те, що тепло сердець вболівальників не дасть нашим дітям замерзнути. Разом з нами поїхав маленький вболівальник та фанат футболу шестирічний Богдан Дацюк, який бореться з надзвичайно важкою невиліковною хворобою муковісцидоз. Ця дитина – теж боєць, і вона вийшла на поле разом зі всіма. Разом з рівненськими переможцями на поле вийшло ще шестеро дітей-колишніх пацієнтів онкологічних відділень зі Львова.

Сказати що діти були щасливі – не сказати нічого! Побувати в футбольному закуліссі, вийти на поле разом з гравцями та суддями, потім палко вболівати за команду на трибунах і дочекатися феєричної перемоги над легендарним суперником (3:1) – хіба не про це мріє переважна більшість хлопчаків? Всі емоції цього неймовірного дня видно на фото та відео. Ще раз безмежно дякуємо НК «Верес» та особисто Євгену Донцову за допомогу в організації поїздки!

Запрошуємо всіх вболівальників НК «Верес» долучатися до донорства крові, реєструватися на сайті donor.ua, приходити на пункти забору крові  в своїх містах, адже донорська кров безцінна і вона може врятувати життя конкретній людині.

Детальну інформацію щодо того чи можете ви бути донором  і як потрібно готуватися до кровоздачі можна отримати за телефоном координатора донорського напрямку: 096 55 27 158 Ольга Шатілова.

Фотозвіт про подію

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*