Благодійний фонд Скарбниця Надії

Народний Клуб «Верес» спільно з сайтом Donor.UA, фондом “Скарбниця Надії” та  інтернет-магазином Dybok.UA оголошує спільну акцію «Здай кров – врятуй життя!» Мета акції – привернути увагу людей до донорства, до того, що здана кров може врятувати чиєсь життя.

Мар’яна Рева, заступник директора фонду “Скарбниця Надії”:

– Наш фонд вже вісім років опікується онкогематологічним відділенням обласної дитячої лікарні. У нас вже давня співпраця з Народним Клубом «Верес», який неодноразово підтримував юних пацієнтів відділення. Ми помітили, що чимало донорів – це вболівальники «Вереса». Тож, вирішили влаштувати спільну акцію. Ми хочемо розказати, усім, що, здаючи кров, реально врятувати життя. Сподіваюся, що до цієї акції долучиться чимало нових донорів, а інформація на нашому сайті переконає людей, що донорство – це не страшно.

Євген Донцов, генеральний директор ГС Народний клуб «Верес»:

– Ми неодноразово наголошували, що «Верес» – це більше ніж футбол, втім, саме завдяки футболу, що об’єднує людей, ми маємо можливість робити різні добрі справи.

Олександр Моісеєв, директор з маркетингу компанії «Дубок»:

– Ми соціально орієнтована компанія, а тому з радістю долучаємося до проектів, що несуть користь людям. Як «Верес» – це не лише футбол, ми хочемо показати усім, що «Дубок» – це не лише меблі. А ще ми хочемо донести інформацію про важливість донорства до наших працівників, до самих себе.

У рамках акції «Здай кров – врятуй життя!» цієї неділі, 25 лютого, на поле «Арени Львів» футболістів рівненського «Вереса» та київського «Динамо» виведуть колишні пацієнти відділення онкогематології, які подолали рак, і яким переливали донорську кров.

 

Інформаційна служба НК «Верес»

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*