Благодійний фонд Скарбниця Надії

Днями у ЗМІ з’явилась інформація про те, що Благодійний фонд «Скарбниця Надії» отримав право вимоги коштів, внесених на депозит «Сбербанку Росії» Пухальським Євгеном. Мова йде про частину коштів в сумі 70 000 000,00 євро, які банк відмовив повернути вкладнику.

Загалом до справи про повернення коштів у розмірі 300 000 000,00 євро долучено кілька благодійних та громадських організацій: БФ «Крила надії» (м. Львів), БФ «Допомога заради майбутнього» (м. Київ), ГО «Рада голів ОСББ м. Рівне та Рівненської області» та БФ «Скарбниця Надії». Це підтверджено відповідним Договором про відступлення прав вимоги (цесії).

Цéсія (лат. cessiō — уступка, передача) — 1. уступка, на платній основі, кредитором (цедент) свого права вимагати гроші чи інші цінності, на користь третьої особи (цесіонарій), до якої за договором про відступлення права вимоги (договір цесії) переходить визначений таким договором обсяг прав вимагати від дебітора виконання ним свого боргового зобовязання перед цесіонарієм, яке виникло в нього перед первісним кредитором (цедентом); 2. передача однією державою іншій своєї території за згодою між ними (з вікіпедії).

Кожен з чотирьох цесіонаріїв планує використати ці кошти відповідно до своєї діяльності.

Зокрема, БФ «Скарбниця Надії» має чітке бачення, як використати ці кошти в разі успішного перебігу судової справи. Кілька років поспіль ми мріємо про створення Дитячого лікувального центру на базі Рівненської обласної дитячої лікарні. Центр нашої мрії буде обладнаний за сучасними технологіями. Це буде центр, до якого звертатимуться не тільки маленькі мешканці Рівненщини, а діти сусідніх областей. Використовуючи передовий досвід у створенні таких центрів у Польщі, Італії , США, Німеччини, ми зможемо створити найкращий Дитячий лікувальний центр західного регіону України.

За цією мрією стоїть величезна робота, величезні кошти. Сучасне обладнання, ремонт кожної палати, обладнання для сучасної лабораторії, весь необхідний інструментарій в операційних, автономне опалення, сучасний генератор для закладу, сучасна система вентиляції та енергозбереження… Не вистачить слів, аби перерахувати все необхідне для того, щоб в Рівному з’явився найсучасніший Дитячий лікувальний центр. Одним словом наша найзаповітніша мрія – створити найкомфортнішу дитячу лікарню, де діти отримуватимуть максимально повний спектр найсучасніших обстежень та методів лікування.

За шість років досвіду роботи в секторі благодійності ми знаємо, що кошти на лікування конкретної дитини зібрати можливо, хоч і досить важко. Коли ми звертаємось до небайдужих людей з проханням зібрати кошти для дитини, яка сьогодні межує між життям і смертю, і ціна життя якої – зібрати кошти на придбання ліків, зазвичай за допомогою благодійників ми упродовж тижня можемо закрити питання по збору коштів для цієї дитини, адже ми можемо споглядати на світлинах «НАЖИВО» – дитину, яку, як правило, супроводжує трагічна історія, біль та розпач батьків.

Так само ми знаємо, що зібрати кілька десятків та сотень тисяч гривень на медичне обладнання та ремонти відділень – майже нереально. Це «не живі» прохання. В такі проханнях не можливо розмістити фото конкретної дитини, її історію. Але без сучасного обладнання та комфортних умов у відділеннях, навіть наявність медикаментів та професіоналізм персоналу, зводяться нанівець. Ми мріємо та прагнемо не збирати кошти для ремонту обладнання, яке вже морально застаріле за десять та двадцять років, а придбати найсучасніші та найбезпечніші для дітей прилади та інструменти. Ми хочемо не просити кошти на кілька банок фарби, а зробити капітальний ремонт кожної палати в обласній дитячій лікарні.

Наразі, у нас, завдяки Євгену Пухальському, є шанс подарувати дітям такий сучасний лікувальний заклад. Це справа на роки, але шанси виграти цю справу в суді досить суттєві.

Будемо просити підтримки рівнян та  максимального розголосу!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*