Благодійний фонд Скарбниця Надії

Друзі, у нас прекрасна новина! Нещодавно благодійний фонд «Скарбниця Надії» пройшов погоджені процедури аудитора та- отримав аудиторський висновок за результатами перевірки документації та звітності фонду за  2018-2019 роки. Бухгалтерія – це невидимий, але дуже відповідальний шматок роботи фонду. Тут все повинно бути копійочка до копійочки. Нам було важливо пройти перевірку, щоб знати що бухгалтерію ми ведемо правильно.

Наші давні друзі ТОВ «Українська регіональна аудиторська компанія» швидко і якісно провели перевірку діяльності фонду. Майже всі кошти, які фонд заплатив за проведення перевірки, працівники аудиторської компанії пожертвували на рахунок фонду одразу після завершення перевірки. Особливо приємно було зустрітись під час перевірки з викладачем Світланою Олексіївною Левицькою. І керівник, і бухгалтер фонду були в різні роки студентками пані Світлани під час навчання на кафедрі обліку та аудиту НУВГП.

Отож, аудитори прийшли до таких висновків, що стан організації бухгалтерського обліку в фонді адекватний законодавству, забезпечує достовірне та повне відображення операцій. Фінансова звітність складається в повному обсязі та без помилок. До стану ведення первинної документації зауважень у аудиторів немає.

Дякуємо кожній людині, яка своєю пожертвою підтримує нашу роботу! Саме завдяки вам за 2018 рік фонд надав допомогу на суму 1 млн.759 тис.грн., а в 2019 році – 3 млн. 9тис грн.. Аудитори підтвердили, що кожна ваша пожертва використана згідно законодавства та використання її підтверджена відповідними документами. Повний скан звіту ви можете побачити на нашому сайті.

Дякуємо аудиторам Наталії Клочек та Світлані Левицькій за роботу та пожертви!

Дякуємо нашому бухгалтеру Наталці Макотері, яка сама пройшовши через онкогематологію зі своєю дитиною, є нашим надійним тилом, підтримкою та опорою, для якої завжди на першому місці в роботі є хворі діти в лікарні.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*