Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дякуємо!!!!
Ви знаєте скільки копійок ми вже відсортували і занесли в банк завдяки вам?
92 502 гривні! Саме таку суму перераховано на рахунок благодійного фонду “”Скарбниця Надії” станом на 24 листопада завдяки акції “Копійки рятують життя”. Ми абсолютно не перебільшуємо, ваші копійочки справді рятують життя. Нам щодня дзвонять батьки дітей з онкогематології, ми купуємо ліки, хіміотерапію, оплачуємо різноманітні обстеження. Завдяки вам крок за кроком допомагаємо дітям рухатись до перемоги над раком.
Ви звернули увагу, що ми вже кілька тижнів не пишемо прохання про допомогу для окремих дітей? Це завдяки акції з копійками та благодійному аукціону від ГО “Справа громад-Рівне”. Аукціон вже завершено, а акція з копійками продовжується далі.
Безмежна подяка всім школам та дитячим садочкам, які долучаються до акції! Ми не маємо можливості написати про всіх, але згадаємо лише декого. Наприклад, садочок Babyland на Щасливому. У цьому садочку працює наша дивовижна Світлана Хомич, яка кілька років тому здолала страшну саркому і зараз просто випромінює світло та радість і ділиться ним з маленькими дітлахами. У садочку “Ладоньки” з м. Здолбунова вихователі не тільки здійснили збір копійок, а й провели з дітьми заняття, на яких розповідали про доброту та благодійність.
Також до нас вже вдруге завітали дівчата з патрульної поліції, вони розповіли, що люди несуть і несуть їм свої копійки.
Нам на офіс люди також щодня несуть свої скарби в коробочках, пляшках, сумках та пакетах, а дехто навіть висилає свої копілочки на адресу фонду поштою. Шкода розбивати таку красу, але доводиться…
Дякуємо вам, дивовижні люди! Ви разом робите неймовірні справи!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*