Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дякуємо всім разом та кожному окремо хто прийшов на наше свято!
Дякуємо за теплоту сердець та вашу доброту.
Об’єднавшись ми разом зібрали кошти на лікування дітей та потреби для лікарні.

Дякуємо кожній людині, яка відвідала наш маленький офіс 3 грудня. Завдяки вам в нас було дуже весело і гамірно. До нас прийшли і старі, і нові друзі. Дехто пришов щоб побачитись і проговорити нові ідеї, дехто – щоб згадати скільки всього вже пережито разом, а хтось в цей день лише вперше знайомився з нами.

Особливими гостями в це день були працівники Сервісні центри МВС в Рівненській області та Патрульна поліція Рівненської області. Працівники скісного центру за кілька днів до Щедрого вівторка здали кров і пожертвували кошти для онкохворих дітей, а працівники патрульної поліції принесли багато іграшок для наповнення коробки хоробрості.

Також ми безмежно раді були бачити наших дівчаток-переможців Олю Бородіну, Юлю Нагорну та Світлана Хомич. Ці дівчата просто дивовижні! Подолавши рак вони випромінюють радість та оптимізм та оптимізм. Оля Бородіна є нашим волонтером, вона приїжджає аж з Зорі щоб проводити творчі заняття з дітьми в онкогематології, Юля Нагорна повернулась до навчання в медичному коледжі, а Світлана Хомич завершує навчання в ВУЗі і мріє знайти роботу вихователя в садочку в Рівному.

Ми вдячні нашим солодким майстриням: Оля ЛюткоТаня МорозОксана РоманюкОля ШатіловаІра Селезнюк! Ваші смаколики порадували не лише гостей у офісі, а й частина смаколиків стала подарунком для особливих людей з групи “Фенікс”. Також дякуємо рівненським пластунам та пану Миколі за безкоштовну оренду чайника та кавової машини. #Добронемаєбутитихим

Всього під час Щедрого вівторка в офісі фонду було зібрано 7400 гривень в скриньку. Дякуємо всім,хто долучився до збору коштів.

Паралельно з днем відчинених дверей на офісі фонду в торговому центрі ЗЛАТА ПЛАЗА проходила фотосесія в дивовижні зимовій фотозоні. 10 фотографів-волонтерів,а саме
Фотограф Наталія Якимчук
Дмитро Шпак
Оксана Хорхолюк
Анастасія Романюк (Anastasiia Romaniuk)
Наталя Вишневська
Саша Васильчук
Anna Maria Dali Анна Котеля
Іванка Семенюк
Євгенія Конончук
Ольга Віюк (Olha Viiuk)
протягом дня розбились на години і фотографували людей. В подяку за фото відвідувачі лата плази клали гроші в скриньку. Люди складали пожертви в скриньку навіть тоді коли фото сесія вже завершилась і ми перераховували гроші. Всього завдяки фотосесії було зібрано 13714 гривень.

Дякуємо адміністрації Злата плази, всім фотографам, а також волонтерам Katya YanchukLyudmyla BlagovysnaЮрій ЯцюкВіта Виштикалюк (Vita Vyshtykaliuk) та Наталія Шевчук, які весь день чергували біля фотозони, допомагали людям заходити, тримали верхній одяг та розповідали по діяльність нашого фонду.

До щедрого вівторка долучились також школи. Спасівська школа зі Здолбунівського району, учні якої зібрали 1040 гривен на лікування Юлії Пасічник. А школа №18 м. Рівне провела акцію підтримки Віталінки Мелещук. Протягом тижня діти збирали копійки і та малювали малюнки побажаннями для дівчинки. Здається кілька копійок це не багато, але копійка до копійки і діти назбирали величезну гору копійок. Четверо хлопців несли монети в банк. А які вони були важкі, ті коробки з копійками!!! Всього діти зібрали аж 4194,5 гривень! Це велика допомога для дівчинки. Дякуємо всім учням, батькам та організаторам акції!

До Щедрого вівторка долучились на друзі в Німеччині! Дякуємо Viktoriya Levynska, яка переконала своїх німецький друзів в місті Нюрнберг долучитися до проектів фонду та зібрала 800 євро на придбання спеціальної витяжної системи в операційний блок РОДЛ. Вікторія також розповіла благодійнику Ріхарду Графу про наших лікарняних клоунів і чоловік передав 500 євро на пошиття нових костюмів для частини команди лікарняних клоунів. Дякуємо!!!!!

Дякуємо Лариса Міхай її родині Віталій Міхай, Софія Сівачук, Лілія Василюк, Євгеній Жабенко, Олександр Габрилевич за долучення до #ЩедрогоВівторка подарунками та безкоштовними послугами.

Дякуємо ветерану Дмитро Хомицький (Dmytro Khomytsky) за SEO-діагностику сайту фонду Skarbnitsya.org. Ми отримали багато слушних зауважень (не очкували що їх буде так багато), будемо працювати над вдосконаленням нашого сайту.

Також до руху Щедрого вівторка долучилась комп`ютерна компанія Zagrava Games. Художники компанії завітали до дитячої обласної лікарні, провели майстер-клас для діток в онкогематології та вручили для фонду набір іграшок для коробки хоробрості, які маленьким пацієнтам даруватимуть після болісних процедур.

Ще до діток в онкогематологію на творчі заняття завітали студенти факультету Українська філологія РДГУ. Вони познайомились з дітьми, провели заняття і всім настільки сподобалась атмосфера свята що студенти вирішили регулярно проводити такі заходи. А ще дівчата разом здавали кров! Дякуємо організатору Наталія Силін!

Ще одним з варіантів як можна долучитися до Щедрого вівторка була можливість встановити в своєму закладі скриньки для збору пожертв та передача частини виручки для допомоги дітям. Таким чином до руху добра долучилась кав`ярня Базікало Сімейне кафе. Вся виручка від продажу капучіно 3 грудня була передана в скриньки, які були встановлені в закладі. Всього в Базікало було зібрано 1386 гривень. Дякуємо за допомогу!

Дякуємо також нашим сусідам рекламній агенції Impression. Наталя Наталья Гоцалюк лише нещодавно почала знімати офіс поруч з нашим (516 офіс на Данила Галицького 19), але вже неодноразово бекоштовно готувала нам різноманітні листівки. Дизайн наших листівок до Шедрого вівторка – теж її робота. Дякуємо!

Всього за період з 1 по 8 грудня завдяки багатьом жертводавцям було зібрано 62 тисячі гривень, частину з яких вже використано на ліки для Лепуги Інни, Мельникович Ані, Пасічник Юлі, а також на оплату МРТ для Пантюх Марти.

Але Щедрий вівторок ще не завершився!
Нагадуємо, що ТМ Щедрик продовжили акції до Щедрого Вівторка на цілий грудень. Одна гривня від кожного ацидофільного йогурту від ТМ Щедрик буде перерахована на рахунок благодійного фонду «Скарбниця Надії». Зібрані протягом грудня кошти будуть використані на придбання ліків для онкохворих дітей.
Точки продажу продуктів Щедрик тут:
http://agropererobka.com.ua/uk/tochki_prodajy

Також триває проект «Фотографуюсь аби діти жили». Деталі проекту можна прочитати тут
https://www.facebook.com/564761870595992/posts/743220669416777/
Добро триває далі і немає бути тихим #ДобронемаєбутиТихим – таке гасло Щедрого вівторка.
Дякуємо за це свято і згодом презентує вам наші нові ідеї!

Обіймаємо з любов’ю, ваша Скарбниця Надії.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*