Двом дівчаткам з онко центру треба допомога
Цих дівчат ми знаємо давно, кілька років точно. Аня Мельникович лікувалась в онко центрі з приводу важкої хвороби апластична анемія. Протягом кількох років фонд завдяки вашим пожертвам забезпечував дитину основними ліками. Зараз Ані вже 8 років, вона ходить в 2 клас. З основним діагнозом все спокійно, дитина не потребує лікування. Але треба пройти обстеження на гепатити, бо у дівчинки є й така проблема. Вартість аналізів 5200 гривень.
Друга дівчинка – Гаврильчик Ніколь. продовження… Двом дівчаткам з онко центру треба допомога
Дякуємо!!! Збір закрито!