Благодійний фонд Скарбниця Надії

Минулий тиждень пройшов як одні шалені перегони. Знайти ліки – знайти гроші. І молитись щоб ліки допомогли. Щоб він вижив.

З 22 по 28 квітня благодійний фонд “Скарбниця Надії” завдяки багатьом благодійникам придбав для Діми Єремейчука аж 17 флаконів Октаплексу на суму 188 тисяч гривень! Це неймовірний результат.

Якби мені хтось сказав, що таке реально – я б не повірила. Дякуємо всім, хто відгукнувся на наші прохання. Зібрати за два вихідні дні 75 тисяч гривень – ви це змогли!

Коли я бачила в виписках прізвища мам дітей з гематології, яким самим потрібна допомога – я плакала. Ви дивовижні люди! Коли для Діми перерахували кошти батьки дитини, яка нещодавно померла – я не мала ні емоцій, ні сліз щоб плакати. Настільки мене вразив цей вчинок. Дякую вам!

Оплатити останні флакони було особливо важко. Кошти вже не надходили, а в нас ще висів борг більше 53 тисяч гривень перед постачальниками. Дякуємо тим людям, які в цей момент прийшли на допомогу – це працівники однієї з державних установ Рівного, які анонімно передали 25 тисяч гривень для Діми та подарунок, отець Олександр з комісії душпастирства охорони здоров’я Луцького Екзархату УГКЦ, що перерахував кошти на цілий флакон ліків, а також ще два священники різних конфесій, які долучились до збору коштів. Дякуємо вам, добрі люди!

Дякуємо нашим постачальникам за доставки в вихідні дні. Ви привозили ліки по одному, по два флакони до лікарні, по мірі того як вони приїжджали до вас на склади.
Дякуємо Аптеці24 за знижки! Коли тобі по телефону озвучують ціну біля 13 тисяч, а приходить накладна зі знижкою, в якій ціна 10723 грн – це щастя!!!

Дякуємо фонду Таблеточки, які передають ще 5 флаконів Октаплексу на лікарню.
Стан Діми стабілізувався, але ліки ще потрібні.

Дякуємо Дімі, який вчепився зубами в життя і тримається. На сьогодні ще рано говорити про повернення з реанімації в гематологію, але хлопчику однозначно краще. Він має кращий вигляд, в нього покращились аналізи, кровотеча навіть якщо повністю не зупинилась, то точно суттєво зменшилась. Хлопчик вже може деякий час дихати без кисневого концентратора. Сподіваємось що це покращення не тимчасове. Адже 8 травня Дімі треба святкувати День народження і отримувати подарунки, а в реанімації це не дуже зручно.

Ще раз всім дякуємо та обіймаємо кожного з вас.
Просимо про подальші молитви за здоров’я Дмитра.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*