Благодійний фонд Скарбниця Надії

Життя в 16 років, яке воно? Про що думає одинадцятикласник, які його мрії, цілі, життєві цінності? Безтурботне життя 16-ти річного юнака, учня 11 класу з села Вовчиці Зарічнянського району мало чим можна було відрізнити від інших однолітків. Та життя внесло свої корективи в благоустрій сім’ї Швая.

Сергій захворів на лімфогранулематоз. Для мами Наталі це незрозуміла хвороба з безліччю обстежень, здачею аналізів, капанням хімії, післяхімічні ускладнення в організмі сина і так по колу. А для Сергія це біль. Біль фізичний, моральний, емоційний, душевний. У Сергія дуже високий поріг чутливості до фізичного болю. Після першої хімії організм ослаб і з’явилися наслідки впливу хімії на організм. Тепер юнак боїться болю та побічних проявів в тілі, які зв’являються після проходження чергового курсу хімії. Йому хочеться повернутися в минуле, спокійне устатковане життя. Але як вчора вже не буде……

Ми віримо, що в його житті будуть дні ще кращі за попередні, і треба йти, боротися, долати хворобу, прориватися, лікуватися і дивитися вперед. Не озиратися, не зупинятися, а перемагати біль і рухатись. Досягати нових звершень, здійснити свою мрію – вивчитись на кондитера. Знайти своє покликання та призначення в житті.

Нас багато, нас-тих хто хоче і може допомогти Сергію в переломному моменті його життя, нас – більше ніж ми уявляємо. Наших молитов, благословінь і коштів вистачить , щоб мрії 16-ти річного юнака здійснилися.

Родина Сергія дуже бідна, тато хлопця багато років хворіє і всі гроші родини йшли на його лікування. Зараз Сергієві дуже потрібна допомога. Мама просить купити навіть найдешевше – шприци, фізрозчин, глюкозу.

В першу чергу потрібні ліки для підтримки організму після хіміотерапії – Гемакс та Езонекса. Ще одна проблема – основний препарат хіміотерапії Натулан. На сьогодні ми маємо в запасі дві упаковки ліків завдяки дружній організації РОЧБО «Серце дітям України». Допомагати такими ліками далі в наших друзів більше немає можливості. Де шукати ліки, яких немає в Україні і які в Єврові коштують 350 євро за упаковку – ми поки що не знаємо. Ще одна проблема – хімія Блеолем, якої також немає в українських аптеках. Ціна цього препарату на обин блок хімії в районі 2 тисяч гривень.

На сьогодні Сергієві потрібно зібрати не менше 10 тисяч гривень щоб забезпечити поточні витрати.

Просимо допомогти хлопцеві.

Контактні дані:
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916
Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Швая Сергія

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Швая Сергія

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*