Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ми зустрілись з її мамою в маленькому коридорчику і чекали Лізу поки їй робили КТ. Дуже гарна, спокійна, з гарним стриманим, дуже акуратним макіяжем жінка. Я ж спізнилась на цю зустріч, який там макіяж, і так норм.

Я дивилась на неї і не могла зрозуміти як цієї мами так виходить. Вона спокійно розповідала мені історію своєї 10-річної доньки Лізи і в мене мороз йшов по спині від усвідомлення того, скільки всього переживають мами і яка в них неймовірна сила. Вона показувала мені фотографії, розповідала який протез ставили її Лізі, пояснювала що ось такий вигляд має зараз місце операції. І мені було страшно. Не від фото, хоча вони дуже страшні. Від того, що мама сама дома робить перев`язки своїй дівчинці, бо возити її через день в лікарню далеко, дорого і небезпечно.

– Щось довго її там тримають – з тривоговю в голосі сказала мама. Через кілька секунд відчинились двері і до нас вийшла дивовижної краси дівчинка, з родимкою над губою і коротеньким, кучерявим, темним волоссям. Не страшно, що вона на милицях. Її посмішка закарбовується в твоєму серці. Я не подумала зробити фото Лізи, тому поки що показуємо її вам такою, як вона була кілька місяців тому.

Єлізавета захворіла на страшну хворобу саркома Юінга в січні 2019 року. Злоякісна пухлина вразила гомілкову кістку ноги.

До хвороби дівчинка була активною та веселою дитиною: ходила на гурток вишивання, англійської мови, математики та займалась бойовим козацьким мистецтвом. Це все зараз перекреслила хвороба.

Ліза пройшла багато блоків хіміотерапії, їй видалили уражену раком кістку і поставили спеціальний протез. На жаль, протез не прижився і його довелося видаляти. Найближчим часом Лізі планують вдруге встановлювати протез і пересаджувати шкіру на місце операції. Після першої операції у дівчинки почала відмирати шкіра, їй пересадили власну шкіру з іншого місця ноги, але і та не прижилась і зараз дитина має некроз тканин.

Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” придбав для Лізи ліки для перев’язок на один місяць, це майже 1500 гривень. Також дівчинці сьогодні зробили КТ вартістю 3600 гривень. Попереду ще обстеження та підготовка до операції. Кошти дуже треба. Мама виховує дівчинку одна, я взагалі не розумію за які гроші вони лікуються і живуть.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Юхимчук Єлізавети

Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Юхимчук Єлізавети

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*