Цінний подарунок

Рівненська обласна дитяча лікарня / Rivne regional children’s hospital отримала дуже цінний подарунок від наших німецьких друзів з Нюрнберга – керівника донорського центру плазми Свена Шуманна та почесної донорки Німеччини Viktoriya Levynska. Це центрофуга для лабораторії. Таке обладнання вкрай важливе, адже без аналізу крові жоден лікар стаціонару не може призначити лікування маленьким пацієнтам. А якщо ми говоримо про реанімацію чи онкологію, то тут аналізи крові призначають щодня, а інколи і частіше. Лаборанти вже працюють на центрофузі і сказали нам, що вона дуже якісна. Завдяки такому обладнанню лікарня може більш якісно надавати допомогу пацієнтам різного віку, від новонароджених і до 18-річних дівчат та парубків. Дякуємо!

Пост подяки!

Коли анестезіолог виставляє в сторіс фото обладнання – ми розуміємо, що воно треба! А коли це обладнання використовують і вдень, і вночі – ми знову і знову дякуємо всім, хто подарував його і допоміг укомплектувати.

Continue reading Пост подяки!

Руки дитячого хірурга

Руки дитячого хірурга… Скільки на них покладається надій, скільки молитов батьків піднесено до Господа, щоб ці руки під час операції не здригнулися, не помилися, їхні рухи були сильними та правильними… Але жоден хірург на світі не може працювати без якісних інструментів.
Благодійний фонд “Скарбниця Надії” передав у хірургічний центр Рівненська обласна дитяча лікарня інструменти, які закуплені за кошти благодійників.

Continue reading Руки дитячого хірурга

Дорога додому

Маленька Анечка із Корця, яка впродовж року вела боротьбу за життя, сьогодні залишила двері центру онкогематології🏥. У дівчинки здійснилася ще одна мрія. І тепер вона, сповнена сил та ідей, їде додому.

Дякуємо ЗЛАТА ПЛАЗА

Дякуємо ЗЛАТА ПЛАЗА за за неодноразову допомогу онкохворим дітям! Ви даруєте речі, які є вкрай необхідними!
Цього разу було подаровано кілька пульксоксиметрів, тонометрів з різними манжетками – для старших і зовсім маленьких діточок, відсмоктувач рідини (потрібний коли у ротовій порожнині дитини збирається зайва рідина, а дитина не в змозі її видалити самостійно) і ще багато потрібних речей. Також діти отрмали книги та ігри від партнера – книгарні КнигоЛенд.

Continue reading Дякуємо ЗЛАТА ПЛАЗА

Артем виграв у найголовнішій боротьбі!

Трирічний Артем із Рівненщини – виграв у найголовнішій боротьбі. Хлопчик майже рік лікувався від раку крові. Сьогодні у Міжнародний День онкохворої дитини малюк залишив лікарняні стіни та повернувся нарешті додому. Хлопчик став першим учасником щемливого проекту “Я їду додому”. Його придумали місцеві благодійники, аби вкотре підкреслити, що дитячий рак не вирок, а виписка з лікарні може перетворитись у справжнє свято.

ЩедрийВівторок

30 листопада світ традиційно відзначає #ЩедрийВівторок – це всесвітній рух добрих справ, який слідує одразу за Днем подяки та днем різноманітних знижок Чорною п`ятницею. У Щедрий вівторок люди можуть висловити свою подяку, зробивши добру справу або пожертвувати кошти, які їм вдалось зекономити на знижках.
Благодійний фонд “Скарбниця Надії” цього року в рамках Щедрого вівторка просить вас долучитися до збору коштів на спірограф. Це обладнання для діагностики захворювань легенів. В Рівненській обласній дитячій лікарні лікується та спостерігається багато маленьких пацієнтів, які мають ураження органів дихання. А зараз до них ще додаються діти які хворіють на ковід або мають ураження легенів внаслідок ковіду. Вчасна діагностина вкрай необхідна для успішного лікування! Вартість спірографа з запасом розхідних матеріалів на три роки – 34 тисячі гривень.

Continue reading ЩедрийВівторок

Ви спільно творите дива!

Дякуємо кожному лікарю, медсестрі, благодійнику, донору, волонтеру, лікарняному клоуну, журналісту! Ви спільно творите дива!

Упродовж чотирьох років Володимир Омельковець вів головну боротьбу життя і виграв її. Хіміотерапії, операції та довга реабілітація.
Нині, вже 20-річний хлопець удома, у що і сам досі не може повірити. Як складається життя Володимира – далі у сюжеті.

Сльози щастя

Наші дівчата-Переможниці Tanya Yankovets, Світлана Хомич, Юлія Гамула , Олександра Рибак записали відео, в якому звертаються з проханням стати донорами крові, бо і їм колись донорська кров врятувала життя.

Коли дивишся відео з нашими Переможницями, спочатку плачеш, а потім починаєш ревіти…
Це сльози щастя, через те, що вони живі і таки гарні; це сльози ніжності, через те, що любиш цих дітей; це сльози вдячності і розуміння, що все не дарма, бо цей ланцюжок добра і любові продовжується, і тепер ці врятовані діти вже самі рятують чиєсь життя.
Любіть один одного, і якщо є можливість, будь ласка, станьте донорами – здайте кров!
З любов’ю – ваша “Скарбниця Надії”.

Скільки коштів зібрали на благодійній виставі?

Благодійна вистава, яка допоможе врятувати життя, відбулась у Рівненському театрі ляльок. Студенти кафедри театральної режисури одного із місцевих університетів підготували виставу для захисту курсової роботи. Коли вперше її презентували, глядачі лишились під враженням. Тож наступний показ п’єси не змусив на себе довго чекати. Скільки вдалось зібрати коштів та чому саме «Дім Бернарди Альби», дивіться далі.

Ви можете долучитись до збору коштів для Панчук Олі