Скільки коштів зібрали на благодійній виставі?

Благодійна вистава, яка допоможе врятувати життя, відбулась у Рівненському театрі ляльок. Студенти кафедри театральної режисури одного із місцевих університетів підготували виставу для захисту курсової роботи. Коли вперше її презентували, глядачі лишились під враженням. Тож наступний показ п’єси не змусив на себе довго чекати. Скільки вдалось зібрати коштів та чому саме «Дім Бернарди Альби», дивіться далі.

Ви можете долучитись до збору коштів для Панчук Олі 

Малюнки в онковідділенні

Відтепер стіни у дитячому онковідділенні прикрашають малюнки. Зробили це для того, аби малечі та їх батькам підняти настрій.
Малюнки створювали близько місяця…

10 років разом!

Рівняни! Ми пишемо цей пост зі словами величезної подяки кожному, хто допоміг нам оргіназувати святкування 10-річчя Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” та прийшов на наше свято.

Ви дивовижні! Ви – сила-силенна ідей, посмішок, добрих справ!
Дякуємо персонально
Anna Iliuk , перша голова Скарбниці Надії за те, що ти заснувала фонд і успішно керувала ним перші роки. Без тебе нічого не було б. Ми б поволонтерили і розійшлися. 10 років тому лише ти сказала, що береш на себе відповідальність всього у 23 роки керувати благодійною організацією.
Yulia Kutyk – дякуємо тобі за ті роки, які ти керувала фондом. Ти вела фонд в часи, коли треба було приймати дуже складні рішення, маневруючи між думками різних людей і зробити так, щоб всі зрозуміли, що ці рішення є правильними.

Continue reading 10 років разом!

Вервечка добра

7 квітня стартувала благодійна акція «Вервечка добра».

Цей проект у навчальних закладах міста започаткований спільно з фондом «Скарбниця Надії» та за ініціативою ЗДО№17 «Вишенька».
Під час акції діти прив`язують свої сувійчики з добрими побажаннями та невеликими купюрами до вервички добра, які потім будуть передані дітям в онкоцентр.
Ми висловлюємо подяку міському управлінню освіти та усім закладам освіти нашого міста, які вже долучились до акції, за активну життєву позицію, милосердя та розуміння.
Закликаємо всіх, приєднатися і долучити свій сувійчик допомоги та підтримки.

Continue reading Вервечка добра

Замість квітів та подарунків

Замість квітів та подарунків на 8 березня отримайте маску і долучіться до благодійності. Батьки та працівники рівненського дошкільного закладу за номером 28 приєдналися до акції від «Скарбниці надії», аби допомогти підопічному фонду Володі Омельковцю. Детальніше про ініціативу розкажуть наші журналісти. Continue reading Замість квітів та подарунків