Про наші з Вами перемоги!

Накраща частина нашої роботи – це розповідати вам що ж ми придбали завдяки вашим пожертвам! Наближається завершення року і ми маємо для вас кілька звітів.
Сьогодні ми покажемо вам маленьку частинку роботи лікарів та медсестер, яка стала трошки легшою, бо ви допомогли придбати обладнання. У 2019 році Рівненська Обласна Дитяча Лікарня виграла грант посольства Польщі на придбання потративного апарату УЗД. Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” придбав до цього апарату два датчики – один для огляду внутрішніх органів та голови, а другий – кардіодатчик.
Невеликий відео-звіт про перший датчик тут.
Наші лікарі Юрий Антощук та Поліщук Микола розкажуть чому це важливо.

Continue reading Про наші з Вами перемоги!

Дякуємо і вітаємо з Днем захисника Укаїни!

У Рівному військовослужбовці здали кров для онкохворих дітей

Захищають Україну своєю кров'ю не лише на фронті, а й в тилу. Півсотні військовослужбовців оперативного командування "Захід" у Рівному стали донорами для онкохворих дітей. Кажуть: добре знають ціну крові, тому не шкодують її заради порятунку життів.Сюжет: Сніжана Сидорук Микола Василюк Подробности

Posted by Оперативне командування "Захід" on Saturday, 10 October 2020

Безмежна подяка військовим ОК Захід за допомогу!!!! Вітаємо кожного з вас з Днем захисника Укаїни!

РІВНЕ НЕ МОВЧИТЬ

РІВНЕ НЕ МОВЧИТЬ‼І всі інші області мають сказати своє слово! Чи достатньо у ВАС ліків по державним програмам, що закуповує МОЗ і передає на місцеві лікарні? Різних напрямків – орфанні захворювання, туберкульоз, ВІЛ/СНІД, онкологія, вірусні гепатити та ін.?На Рівненщині склалась катастрофічна ситуація особливо з дитячою онкологією і орфанними захворюваннями. Де-яких з них ВЖЕ НЕМАЄ в Рівненська обласна дитяча лікарня!Страждають діти, лікарі в заручниках такої ситуації! А все через те, що десь далеко, у владних кабінетах Міністерство охорони здоров'я України не розпочали вчасно процедур закупівель. У Рівному вже нема чим лікувати дітей з гострим лейкозом, ювенільним ревматоїдним артритом, вірусними гепатитами. Цього року міністр Максим Степанов спершу всіляко гальмував роботу Медичні закупівлі України. Потім пів року обирав міжнародні організації-зробив це лише в вересні!-майже повністю заваливши процеси: жодних ліків за кошти 20-го року не поставлено досі‼‼‼Бунти доведених до відчаю пацієнтів – це не жахливий сон, а трагічна реальність.Припиніть імітацію піклування про людей!Поставте вже охорону здоров'я пріоритетним напрямком!#здоровянаціїсмертьворогамТекст Тетяни Воронцової

Posted by Благодійний Фонд "Скарбниця Надії" on Thursday, 24 September 2020

І всі інші області мають сказати своє слово!
Чи достатньо у ВАС ліків по державним програмам, що закуповує МОЗ і передає на місцеві лікарні? Різних напрямків – орфанні захворювання, туберкульоз, ВІЛ/СНІД, онкологія, вірусні гепатити та ін.?

Стати донором

Якщо тобі потрібна причина стати донором – нехай нею буде врятоване життя!Асоціація молодих лікарів Рівненщини закликає усіх небайдужих та активних людей підтримати акцію Благодійного фонду «Скарбниця надії» і допомогти тому, хто цього потребує.Як стати донором?Донором крові в Україні може бути здорова людина віком від 18 років, вагою від 50 кг при відсутності протипоказань. Із абсолютними та тимчасовими протипоказами до донорства можете ознайомитись на офіційному ресурсі: https://donor.ua/pages/5https://donor.ua/pages/4Де здати кров? Рівненська обласна клінічна лікарня, вул. Київська, 78г, кабінет 100. За деталями можете звертатись до координатора донорського напрямку Благодійний Фонд "Скарбниця Надії" Ольги Шатілової за телефоном або вайбером 0965527158. При собі необхідно мати паспорт.Донорський пункт забезпечений одноразовим, стерильним обладнанням та індивідуальними системами. Шприци та голки розкривають тільки в присутності донора.

Posted by Асоціація молодих лікарів Рівненщини on Tuesday, 25 August 2020

Якщо тобі потрібна причина стати донором – нехай нею буде врятоване життя!

Асоціація молодих лікарів Рівненщини закликає усіх небайдужих та активних людей підтримати акцію Благодійного фонду «Скарбниця надії» і допомогти тому, хто цього потребує.

Continue reading Стати донором

Незвичний “День іменинника”

Ще ніколи не було у нас такого веселого, цікавого, радісного, незвичного та, до щему в серці, рідного, із сльозами на очах, свята «Дня іменника».
Трішки із запізненням, у зв’язку з погодними умовами, у нас відбувся весняний день іменника в ононкогематології.
На жаль, через карантин свято відбулось не у відділенні, а під лікарняними стінами. Такі радісні обличчя вже так давно знайомих мам та діток, котрі встигли стати рідними! Не менш сяючі очі тих, хто менш знайомий з нами – це теж чуттєво і важливо.
На свято до дітей завітала собачка Грейсі, яка показувала фокуси та танець. Також приїхав коник Мартин. Діти були просто в захваті від таких відвідувачів! Сподіваємось, що емоції від перегляду програми та годування коня залишаться з дітьми надовго та допоможуть долати хвороби. Continue reading Незвичний “День іменинника”

З Днем Матері!

                                                   

В День Матері я хочу особливо привітати Мам, яким так непросто, яким доля послала таке величезне випробування-боротися за життя своєї дитини. Тих матусь, котрі з ніжних, тендітних створінь змушені перетворитися на твердих безстрашних воїнів. Continue reading З Днем Матері!