Стати донором

Якщо тобі потрібна причина стати донором – нехай нею буде врятоване життя!Асоціація молодих лікарів Рівненщини закликає усіх небайдужих та активних людей підтримати акцію Благодійного фонду «Скарбниця надії» і допомогти тому, хто цього потребує.Як стати донором?Донором крові в Україні може бути здорова людина віком від 18 років, вагою від 50 кг при відсутності протипоказань. Із абсолютними та тимчасовими протипоказами до донорства можете ознайомитись на офіційному ресурсі: https://donor.ua/pages/5https://donor.ua/pages/4Де здати кров? Рівненська обласна клінічна лікарня, вул. Київська, 78г, кабінет 100. За деталями можете звертатись до координатора донорського напрямку Благодійний Фонд "Скарбниця Надії" Ольги Шатілової за телефоном або вайбером 0965527158. При собі необхідно мати паспорт.Донорський пункт забезпечений одноразовим, стерильним обладнанням та індивідуальними системами. Шприци та голки розкривають тільки в присутності донора.

Posted by Асоціація молодих лікарів Рівненщини on Tuesday, 25 August 2020

Якщо тобі потрібна причина стати донором – нехай нею буде врятоване життя!

Асоціація молодих лікарів Рівненщини закликає усіх небайдужих та активних людей підтримати акцію Благодійного фонду «Скарбниця надії» і допомогти тому, хто цього потребує.

Continue reading Стати донором

Незвичний “День іменинника”

Ще ніколи не було у нас такого веселого, цікавого, радісного, незвичного та, до щему в серці, рідного, із сльозами на очах, свята «Дня іменника».
Трішки із запізненням, у зв’язку з погодними умовами, у нас відбувся весняний день іменника в ононкогематології.
На жаль, через карантин свято відбулось не у відділенні, а під лікарняними стінами. Такі радісні обличчя вже так давно знайомих мам та діток, котрі встигли стати рідними! Не менш сяючі очі тих, хто менш знайомий з нами – це теж чуттєво і важливо.
На свято до дітей завітала собачка Грейсі, яка показувала фокуси та танець. Також приїхав коник Мартин. Діти були просто в захваті від таких відвідувачів! Сподіваємось, що емоції від перегляду програми та годування коня залишаться з дітьми надовго та допоможуть долати хвороби. Continue reading Незвичний “День іменинника”

З Днем Матері!

                                                   

В День Матері я хочу особливо привітати Мам, яким так непросто, яким доля послала таке величезне випробування-боротися за життя своєї дитини. Тих матусь, котрі з ніжних, тендітних створінь змушені перетворитися на твердих безстрашних воїнів. Continue reading З Днем Матері!

Сила любові

Дякуємо вам за дивовижний день, наповнений яскравими емоціями!14 лютого Благодійний Фонд "Скарбниця Надії" проводив акцію "Сила любові", метою якої було зібрати кошти для онкохворих дітей. Адже слідом за днем 14 лютого одразу настає 15 лютого Міжнародний день онкохворої дитини. День віри, сили і мужності. Це дуже символічно – поєднання такого легкого свята і дня мужності. Діти, які долають страшну хворобу потребують неймовірно багато любові і допомоги від всіх нас.Це прекрасно, коли у ваших сердечках живе любов❤, яка дарує тепло і надію.В акції взяло участь багато як наших давніх друзів, так і незнайомих людей. Це було так зворушливо – спостерігати як люди фотографуються і жертвують кошти до скриньки для дітей. Люди отримували митєві фото і раділи як малі діти. Всього під час акції було зібрано 4300 гривень, ми познайомилиь з багатьма людьми, які дізнались про фонд, домовились про спільні проекти з давніми друзями. Також під час акції ми розіграли квитки в Рівненський драмтеатр та сертифікат на подорож по Україні від Favorit Travel. Вітаємо переможців!Дякуємо всім, хто долучився до акції та допоміг її провести, а саме: ТЦ ЗЛАТА ПЛАЗА за надану фотозону, сприяння та швидке вирішення організаційних питаньРівненський обласний академічний музично-драматичний театр за надані квитки на прекрасну виставу "Сватання на Гончарівці"Туристична агенція Favorit Travel за наданий сертифікат@Оленка Рабушина за дивовижні миттєві фотоМагазин ТЦ Чайка магазин Buybuyka байбайка #rivne та Oksana Husiuk за оформлення фотозони кульками.Фотографам Дежа Брют, Оксана Хорхолюк, Anna Maria Dali за яскраві фотоФото зі свята можна переглянути тутhttps://www.facebook.com/pg/Skarbnitsya/photos/?tab=album&album_id=800959950309515&__xts__%5B0%5D=68.ARB_JS1ZNU44CmcoCuwOt-R_EGz-yZdilXiFelK5O9NJ7js7I3ITXtLEJcszdIDQ6CAEcf6xa6pA6PFZyU40OveztkKGMjPCWEiq5Ps9il2k7do1uhZDqfGLvh7o3kTO6NsHKBvQ-P-EIP9Z_UXWB06LTPO0xAzdT-23BjdIgWABOxorSe0YOEk8lYUnvWqhCESKBaoRrptUwXg7PkQgun83dfWSwZvK_IhfGWGp9qRbLGnkVOrvy6OKJwGnUHyRfrdLLC7Hg3W7WbUcwCh31BSS4y5eThws0Lgo_N-jjh29InKDMG_ZMA3nKjVg47yx6L8zvSpruLVHGxxp6l3BFt4WqysEgqBd3d4dzjHl9J2hxCGZY66q3deADIcMYjjFcGcWTM5OhMlOwMm00XR09BLzGU1ptsJ1vXnIfwJXXCA9CjnHZ3Fh_8fXZrd22H00xVPJPeEShTBa&__tn__=-UC-R

Posted by Мар'яна Рева on Tuesday, 18 February 2020

Дякуємо вам за дивовижний день, наповнений яскравими емоціями!
14 лютого Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” проводив акцію “Сила любові”, метою якої було зібрати кошти для онкохворих дітей. Адже слідом за днем 14 лютого одразу настає 15 лютого Міжнародний день онкохворої дитини. День віри, сили і мужності. Це дуже символічно – поєднання такого легкого свята і дня мужності. Діти, які долають страшну хворобу потребують неймовірно багато любові і допомоги від всіх нас. Continue reading Сила любові

Дякуємо фестивалю “Рівне – місто щасливих дітей” та аукціону “Благодійне Рівне”

І ще одна подяка всім добрим людям, які долучились до збору коштів на обладнання для проведення нейрохірургічнних операцій. Це був найбільший збір коштів на обладнання для нашого фонду. Ми ще ніколи не збирали 250 тисяч гривень на такі потреби і нам було дуже важко наважитись на такий збір. Але завдяки тому, що об`єдналось дуже багато добрих людей – все стало можливо. Дякуємо всім організаторам та учасникам фестивалю "Рівне – місто щасливих дітей", який відбувся 1 червня в Рівному. Безпосередньо на фестивалі та внаслідок поширення інформації після нього було зібрано половину необхідних коштів. Ще 100 тисяч гривень було зібрано завдяки Олександр Безощук та Юрій Дюг на благодійниму аукціоні Благодійне Рівне. Безмежна подяка всім вам!Андрій Міщеня (Andriy Mischenia)Служба у справах дітей м.РівнеЮрій ПоліщукБейбіДокSerhii MerchukПатрульна поліція Рівненської областіОлена БобровськаЕкоклубВасиль ОвдіюкРегіональний центр з надання БВПД у Рівненській областіАнтон КрукГоловне управління ДСНС у Рівненській областіОлександр ТретякТетяна ВоронцоваРівне-ТАКМЕДОксана СальчукГоловне територіальне управління юстиції у Рівненській областіВалентина ІванюкЛіля ДрапчинськаЛюдмила Пшебільськауправління державної міграційної служби в Рівненській областіЦентр репродукції "Благодар"Лікарняні Клоуни "Червоні Носи" м. РівнеДесятки маленьких та старших дітей зараз мають можливість лікуватись в Рівному, а не їхати на операції до інших міст. Також багато дітей з гідроцефалією завдяки лікарям та цьому обладнанню будуть рости без спеціального шунта і не будуть на все життя прив`язані до лікарні. Детально про придбане обладнання розповість нейрохірург Рівненської обласної дитячої лікарні Sergiy Romanchuk.#РазомМожемоБільше

Posted by Мар'яна Рева on Friday, 3 January 2020

І ще одна подяка всім добрим людям, які долучились до збору коштів на обладнання для проведення нейрохірургічнних операцій.
Це був найбільший збір коштів на обладнання для нашого фонду. Ми ще ніколи не збирали 250 тисяч гривень на такі потреби і нам було дуже важко наважитись на такий збір. Continue reading Дякуємо фестивалю “Рівне – місто щасливих дітей” та аукціону “Благодійне Рівне”

Дякуємо ТОВ “Гадячсир”!

Ми безмежно радіємо коли люди жертвують кошти на обладнання чи інструменти в лікарню. Адресна допомога конкретній дитині це дуже добре, але є речі, які можуть допомогти багатьом пацієнтам. І вони можуть допомогти тоді, коли допомога треба вже зараз. Що саме ми придбали для ортопедо-травматологічного відділення РОДЛ завдяки пожертві ТОВ "Гадячсир" – розповість завідуючий відділенням Ihor Yakovets.Дякуємо за сприяння в отримання лікарнею такої необхідної допомоги Олександр Курсик та Оксана Кравець!#разомможемобільше

Posted by Мар'яна Рева on Monday, 30 December 2019

Ми безмежно радіємо коли люди жертвують кошти на обладнання чи інструменти в лікарню.
Адресна допомога конкретній дитині це дуже добре, але є речі, які можуть допомогти багатьом пацієнтам. І вони можуть допомогти тоді, коли допомога треба вже зараз.
Що саме ми придбали для ортопедо-травматологічного відділення РОДЛ завдяки пожертві ТОВ “Гадячсир” – розповість завідуючий відділенням Ihor Yakovets.
Дякуємо за сприяння в отримання лікарнею такої необхідної допомоги Олександр Курсик та Оксана Кравець!
#разомможемобільше

Дякуємо Pokrova half marathon 2019

Дякуємо всім учасникам та організаторам Pokrova half marathon 2019 від Rivne Running Club!Ви допомогли хірургам швидше і якісніше рятувати життя маленьких пацієнтів!Завдяки вам придбано відеообладнання в центральний операційний блок Рівненської обласної дитячої лікарні. Зараз хірурги можуть чітко бачити що відбувається в маленькому животику дитини під час операцій з використанням лапароскопа. Після таких втручань з операційної батькам віддають дитину з маленькою раною від проколу і вони навіть не здогадуються які ж дива творять лікарі під час операції завдяки своїм золотим рукам, знанням, досвіду та обладнанню. Дякуємо кожному благодійнику за те, що ви допомагаєте творити дива!#разомможемобільше

Posted by Мар'яна Рева on Sunday, 29 December 2019

Дякуємо всім учасникам та організаторам Pokrova half marathon 2019 від Rivne Running Club!
Ви допомогли хірургам швидше і якісніше рятувати життя маленьких пацієнтів!
Завдяки вам придбано відеообладнання в центральний операційний блок Рівненської обласної дитячої лікарні. Зараз хірурги можуть чітко бачити що відбувається в маленькому животику дитини під час операцій з використанням лапароскопа.
Після таких втручань з операційної батькам віддають дитину з маленькою раною від проколу і вони навіть не здогадуються які ж дива творять лікарі під час операції завдяки своїм золотим рукам, знанням, досвіду та обладнанню.
Дякуємо кожному благодійнику за те, що ви допомагаєте творити дива!
#разомможемобільше

Я особисто знайома з дітьми, котрі подолали #ракдурак

Я особисто знайома з дітьми, котрі подолали #ракдурак 🤟Моя сім'я постійно долучається до допомоги діткам, підопічним Благодійний Фонд "Скарбниця Надії" та Я Майбутнє України благодійний фондОсобисто знаю керівниць Мар'яна Рева та Марта Левченко і довіряю їм🙏І так, про благодійність потрібно говорити голосно, сказала керівниця "Таблеточки" Ольга Кудіненко. І я ГОЛОСНО кажу – навіть 5 гривень допомагають, головне долучатися і не стояти осторонь. І отак до купки, всі разом ми даємо шанс дітям на життя♥️Реквізити БФ "Скарбниця надії"💳5169 3305 1506 8762#добронетихе #щедрийвівторок #скарбницянадії #ЯмайбутнєУкраїни #яму

Posted by Олена Рибінська on Tuesday, 3 December 2019