Просимо молитовної підтримки

Просимо молитовної підтримки, надто багато діток у важкому стані в онкогематології.
Помоліться за здоров’я Сергія, Віктора, Аліни, Аліни, Олександра, Кирила, Олега

Cьогодні Колядка, як Молитва звучить від наших давніх друзів, хору ANIMA живої і діяльної Парафіі св. Миколая УГКЦ м. Рівне.

У цьому хорі співають моя мама Мар’яна Трепак та волонтерка Скарбниці Надії Natalka Lusta.

Насолоджуйтесь колядою і пам’ятайте про тих, хто у ці хвилини бореться за житття. Continue reading Просимо молитовної підтримки

Різдвяна листівка

До розповсюдження благодійної різдвяної листівки долучилось вже більше 10 місцевих бізнесів! Зафондувати кошти на лікування Володимира до Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” та отримати авторську листівку-подарунок тепер можна в:
Lonely Peak. Туристичне спорядження та одяг Роман Васьковець
17a_juice_bar КТС Olya Korsiuk
Чайна Тайстра Зілля Наталія Горбачова
Vinograd Rivne
Kavasutra
Bazikalo
Їдальня Ланч
#велокава Дядько Валерій Zurab Kantariya
відділ парфумів Victoria’s Secret на 1 поверсі ЗЛАТА ПЛАЗА александр остриков
Благодійний марафон також підтримали Рівненська Оселя Агентство нерухомості Катерина Марчук
MOST Pavlo Aleksievych
Акорд Меблі Рома Партак Спартак
Дитячий садочок “Вишенька” Continue reading Різдвяна листівка

Щедрий вівторок продовжується!

Щедрий вівторок продовжується! Адже це не один день в календарику, а можливість долучитися до добрих справ в будь-який час. Continue reading Щедрий вівторок продовжується!

Щедрий вівторок

Менш ніж за тиждень ми будемо традиційно відзначати #ЩедрийВівторок – це всесвітній рух добрих справ, який слідує одразу за Днем подяки та днем різноманітних знижок Чорною п`ятницею. У Щедрий вівторок люди можуть висловити свою подяку, зробивши добру справу або пожертвувати кошти, які їм вдалось знекономити на знижках.
Цього року ми просимо вас долучитись до збору коштів на операцію для нашого давнього знайомого Володі Омельковця. Сума до збору – 250 тисяч гривень.

Continue reading Щедрий вівторок

Дякуємо!

Ми продовжуємо звітуватись вам про те, що ви допомогли купити для того, щоб лікування маленьких пацієнтів у Рівненська обласна дитяча лікарня
На початку лютого Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” оголосив збір коштів на кардіологічний датчик до портативного апарату УЗД. Цей датчик допомагає обстежити сердечка навіть найменших дітлахів і швидко при необхідності спрямувати їх на операцію.

Continue reading Дякуємо!

Про наші з Вами перемоги!

Накраща частина нашої роботи – це розповідати вам що ж ми придбали завдяки вашим пожертвам! Наближається завершення року і ми маємо для вас кілька звітів.
Сьогодні ми покажемо вам маленьку частинку роботи лікарів та медсестер, яка стала трошки легшою, бо ви допомогли придбати обладнання. У 2019 році Рівненська Обласна Дитяча Лікарня виграла грант посольства Польщі на придбання потративного апарату УЗД. Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” придбав до цього апарату два датчики – один для огляду внутрішніх органів та голови, а другий – кардіодатчик.
Невеликий відео-звіт про перший датчик тут.
Наші лікарі Юрий Антощук та Поліщук Микола розкажуть чому це важливо.

Continue reading Про наші з Вами перемоги!

Дякуємо і вітаємо з Днем захисника Укаїни!

У Рівному військовослужбовці здали кров для онкохворих дітей

Захищають Україну своєю кров'ю не лише на фронті, а й в тилу. Півсотні військовослужбовців оперативного командування "Захід" у Рівному стали донорами для онкохворих дітей. Кажуть: добре знають ціну крові, тому не шкодують її заради порятунку життів.Сюжет: Сніжана Сидорук Микола Василюк Подробности

Posted by Оперативне командування "Захід" on Saturday, 10 October 2020

Безмежна подяка військовим ОК Захід за допомогу!!!! Вітаємо кожного з вас з Днем захисника Укаїни!

РІВНЕ НЕ МОВЧИТЬ

РІВНЕ НЕ МОВЧИТЬ‼І всі інші області мають сказати своє слово! Чи достатньо у ВАС ліків по державним програмам, що закуповує МОЗ і передає на місцеві лікарні? Різних напрямків – орфанні захворювання, туберкульоз, ВІЛ/СНІД, онкологія, вірусні гепатити та ін.?На Рівненщині склалась катастрофічна ситуація особливо з дитячою онкологією і орфанними захворюваннями. Де-яких з них ВЖЕ НЕМАЄ в Рівненська обласна дитяча лікарня!Страждають діти, лікарі в заручниках такої ситуації! А все через те, що десь далеко, у владних кабінетах Міністерство охорони здоров'я України не розпочали вчасно процедур закупівель. У Рівному вже нема чим лікувати дітей з гострим лейкозом, ювенільним ревматоїдним артритом, вірусними гепатитами. Цього року міністр Максим Степанов спершу всіляко гальмував роботу Медичні закупівлі України. Потім пів року обирав міжнародні організації-зробив це лише в вересні!-майже повністю заваливши процеси: жодних ліків за кошти 20-го року не поставлено досі‼‼‼Бунти доведених до відчаю пацієнтів – це не жахливий сон, а трагічна реальність.Припиніть імітацію піклування про людей!Поставте вже охорону здоров'я пріоритетним напрямком!#здоровянаціїсмертьворогамТекст Тетяни Воронцової

Posted by Благодійний Фонд "Скарбниця Надії" on Thursday, 24 September 2020

І всі інші області мають сказати своє слово!
Чи достатньо у ВАС ліків по державним програмам, що закуповує МОЗ і передає на місцеві лікарні? Різних напрямків – орфанні захворювання, туберкульоз, ВІЛ/СНІД, онкологія, вірусні гепатити та ін.?