10 років разом!

Рівняни! Ми пишемо цей пост зі словами величезної подяки кожному, хто допоміг нам оргіназувати святкування 10-річчя Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” та прийшов на наше свято.

Ви дивовижні! Ви – сила-силенна ідей, посмішок, добрих справ!
Дякуємо персонально
Anna Iliuk , перша голова Скарбниці Надії за те, що ти заснувала фонд і успішно керувала ним перші роки. Без тебе нічого не було б. Ми б поволонтерили і розійшлися. 10 років тому лише ти сказала, що береш на себе відповідальність всього у 23 роки керувати благодійною організацією.
Yulia Kutyk – дякуємо тобі за ті роки, які ти керувала фондом. Ти вела фонд в часи, коли треба було приймати дуже складні рішення, маневруючи між думками різних людей і зробити так, щоб всі зрозуміли, що ці рішення є правильними.

Continue reading 10 років разом!

Вервечка добра

7 квітня стартувала благодійна акція «Вервечка добра».

Цей проект у навчальних закладах міста започаткований спільно з фондом «Скарбниця Надії» та за ініціативою ЗДО№17 «Вишенька».
Під час акції діти прив`язують свої сувійчики з добрими побажаннями та невеликими купюрами до вервички добра, які потім будуть передані дітям в онкоцентр.
Ми висловлюємо подяку міському управлінню освіти та усім закладам освіти нашого міста, які вже долучились до акції, за активну життєву позицію, милосердя та розуміння.
Закликаємо всіх, приєднатися і долучити свій сувійчик допомоги та підтримки.

Continue reading Вервечка добра

Замість квітів та подарунків

Замість квітів та подарунків на 8 березня отримайте маску і долучіться до благодійності. Батьки та працівники рівненського дошкільного закладу за номером 28 приєдналися до акції від «Скарбниці надії», аби допомогти підопічному фонду Володі Омельковцю. Детальніше про ініціативу розкажуть наші журналісти. Continue reading Замість квітів та подарунків

Ультразвуковий ніж

Ми продовжуємо звітуватись вам про те, що ви допомогли купити для того, щоб лікування маленьких пацієнтів у Рівненській обласній дитячій лікарні було кращим.
15 жовтня 2020 року ми оголосили збір коштів на ультразвуковий ніж для проведення складних хірургічних операцій. Цей ніж допомагає зробити операцію дитині без суттєвої крововтрати, лікар добре бачить місце розрізу завдяки коагуляції судинок і завдяки цьому скорочується час операції. Continue reading Ультразвуковий ніж

Просимо молитовної підтримки

Просимо молитовної підтримки, надто багато діток у важкому стані в онкогематології.
Помоліться за здоров’я Сергія, Віктора, Аліни, Аліни, Олександра, Кирила, Олега

Cьогодні Колядка, як Молитва звучить від наших давніх друзів, хору ANIMA живої і діяльної Парафіі св. Миколая УГКЦ м. Рівне.

У цьому хорі співають моя мама Мар’яна Трепак та волонтерка Скарбниці Надії Natalka Lusta.

Насолоджуйтесь колядою і пам’ятайте про тих, хто у ці хвилини бореться за житття. Continue reading Просимо молитовної підтримки

Різдвяна листівка

До розповсюдження благодійної різдвяної листівки долучилось вже більше 10 місцевих бізнесів! Зафондувати кошти на лікування Володимира до Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” та отримати авторську листівку-подарунок тепер можна в:
Lonely Peak. Туристичне спорядження та одяг Роман Васьковець
17a_juice_bar КТС Olya Korsiuk
Чайна Тайстра Зілля Наталія Горбачова
Vinograd Rivne
Kavasutra
Bazikalo
Їдальня Ланч
#велокава Дядько Валерій Zurab Kantariya
відділ парфумів Victoria’s Secret на 1 поверсі ЗЛАТА ПЛАЗА александр остриков
Благодійний марафон також підтримали Рівненська Оселя Агентство нерухомості Катерина Марчук
MOST Pavlo Aleksievych
Акорд Меблі Рома Партак Спартак
Дитячий садочок “Вишенька” Continue reading Різдвяна листівка