Історій багато, вони щодня
Друзі, ми знаємо що за багато років ви звикли до історій дітей. Зараз історій у нас мало. В онкоцентрі продовжують лікування діти, які не поїхали за кордон. Дехто завершує хіміотерапію, хтось лікувався раніше, а зараз продовжує боротись з наслідками...