Благодійний фонд Скарбниця Надії

Богдан Малюк

Богданчик з Вараша народився 22 квітня 2015р. Він ріс енергійною, активною і життєрадісною дитиною. Як це часто і буває з онкологією, хлропчик захворів раптово.
14 січня Богдан прокинувся, але дещо не такий як завжди, кволий та млявий, помітно зблідлий. У дитини піднялась температура та просто на очах виступили синці та мілкі точки по всьому тілі.

У міській лікарні (м.Вараш) виявили критичні зміни в загальному аналізі крові, дитина негайно була направлена у Рівненську ОДЛ, де дуже швидко поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз. Майже тиждень Богдан лежав в реанімації, у нього була кровотеча. Зараз хлопчик лежить в онкоцентрі, йому капають хіміотерапію. Чекаємо результатів пункції кісткового мозку на 33 день лікування, яка має показати як дитина реагує на хімію. продовження… Богдан Малюк

15 лютого – день онкохворої дитини

Наближається 15 лютого. День онкохворої дитини.

Це не свято. Це день неймовірної мужності. День, коли ми особливо привертаємо увагу до тих дітей, які сціпивши зуби і ковтаючи сльози день за днем від крапельниці до крапельниці рухаються вперед.

Знаєте як ми дізнаємось, що дитина прийняла свій діагноз і буде боротися? Коли приходиш в лікарню, а той хлопчик чи дівчинка, з якою ти розмовляла тиждень тому – раптово став на 5 років дорослішим. Не зовні. Внутрішньо. У дитини з`явилась сила, мужність і мудрість. У когось цей процес займає місяць, у когось два. Але абсолютно всі стають мужніми. Це основна якість, без якої вони не можуть рухатись далі. І ці діти віднаходять цю силу в собі.

Більшість з цих дітей одужають і повернуться додому. Навіть не сумнівайтесь. Дитячий рак виліковний у близько 70% випадків, в Європі цей відсоток вищий.

Як ми можемо допомогти в цій боротьбі?

Молитись за кожну дитину, яка долаж рак, за їх батьків, за лікарів та медсестер. Молитва – це найсильніша зброя, яку має кожен. продовження… 15 лютого – день онкохворої дитини

Якимчук Олександр

Дорослий хлопець. 15 років по паспорту, а вже напевно років 25 по життєвому досвіду. На жаль – ми змушені ще раз про це написати – найважче люди жертвують кошти саме хлопцям-підліткам. Вони не виглядають милими маленькими дітьми на фото, у них серйозний погляд і сумні очі. Їм треба набагато більше ліків, ніж маленьким дітям. Як зібрати гроші для підлітків – наш постійний головний біль.

Мама дуже скромно написала про свою дитину “Якимчук Олександр Сергійович 21.08 .2005. р.н. Гострий лімфобластний лейкоз. Лікується з 24.06.2020 р. Проходить другий протокол лікування, виникли проблеми, став падати пульс, потрапили до реанімації. продовження… Якимчук Олександр

Допоможіть Іллі

Цю розповідь написала працівниця благодійного фонду “Скарбниця Надії” Іра Боровська. Будь ласка, прочитайте. Щоб ближче зрозуміти через що проходять мами дітей в онкоцентрі. І щоб нас теж зрозуміти – що ховається щодня з нашими жартами та посмішками.

“Іноді мені буває складно пояснити своїм знайомим в чому полягає моя робота.
Не знаю чи ця коротенька історія якось пояснить що і до чого, але все ж мені хочеться поділитись.

Один із робочих діалогів: продовження… Допоможіть Іллі

Підтримайте Ангелінку Панько

Майже весь 2020 рік п`ятирічна Ангелінка прив`язана до лікарні. Дівчинка бореться із злоякісною пухлиною піднебіння. За цей час пройдено багато хіміотерапій, було багато ускладнень та сліз. І найстрашніше – під час лікування дівчинка залишилась без мами, жінку забрав ковід. Зараз Ангелінка лежить в лікарні з татом.

Пухлина у дівчинки добре зреагувала на хіміотерапію і майже зникла. Тобто мова про операцію не йде. На п`ятницю нашій красуні призначено планове МРТ і вона переходить на так звану підтримуючу хіміотерапію. Це Ендоксан в таблетках та раз на тиждень введення Вінорельбіну протягом 24 тижнів. продовження… Підтримайте Ангелінку Панько

Про ліки

Тиждень тому ми писали, що в РОДЛ немає Куросурфу. Станом на сьогодні МОЗ поставив 16 флаконів ліків, один флакон ми купили, два лікарня взяла в борг ще до мозівської поставки. Цього вистачить місяців на 2-3. Онкоцентр – немає хімії...

Двоє дітей чекають на допомогу

Сьогодні у нас двоє дітей. Ми не знаємо як їх розділити на два прохання. Обоє йдуть дуже важким шляхом, обом завтра треба починати хімію з цитозаром.

Сергійко Пецьков повернувся після високодозованої хіміотерапії з Охматдиту і продовжує лікування у Рівному. Батьки фінансово виснажені, дитина лікується вже більш ніж пів-року.

Алінка Галій тільки повернулась з реанімації і їй терміново треба продовжувати хіміотерапію. Тут ситуація ще складніша. продовження… Двоє дітей чекають на допомогу

Маємо прекрасну новину! Дякуємо!

Завдяки вам ми вже замовляємо протези для Володі Омельковця! Станом на 25 січня зібрано 210500 гривень. Тобто ми купуємо протези кульшових суглобів і продовжуємо збирати кошти на операцію. Залишилось зібрати близько 40 тисяч гривень щоб забезпечити хлопця ліками на післяопераційний період.

Закрити збір коштів на протези допомогли: продовження… Маємо прекрасну новину! Дякуємо!

Пост подяки

Ми продовжуємо збирати копійки. Більшість людей, шкіл, магазинів та інших учасників акції передали нам копійки, але остаточні підсумки підбивати ща рано. Люди досі несуть нам на офіс копійки. Вже не так активно як в листопаді-грудні, але потік монеток все...